Biedaczyna

Ławrow wstydził się zrobić siusiu? „To nieludzkie”, ocenił strapiony

08.12.2022  14:19
Drugi pęcherz po Putinie
Drugi pęcherz po Putinie Fot: lev radin/Shutterstock

Podczas środowego (7.12) wystąpienia na forum Primakov Readings Siergiej Ławrow wspomniał swoją wizytę w Szwecji. Gdy chciał udać się za potrzebą, wskazano mu toaletę wspólną dla kobiet i mężczyzn. „To nieludzkie”, stwierdził. Niestety nie wiemy, czy szef rosyjskiej dyplomacji musiał się wstrzymywać z wizytą w toalecie, czy udało się mu przemóc i zmierzyć z tym nieludzkim traktowaniem.

Na mediach społecznościowych niezależnego białoruskiego portalu NEXTA pojawiło się nagranie, na którym Siergiej Ławrow, minister spraw zagranicznych Rosji, opowiada o swojej ubiegłorocznej wizycie w Szwecji, gdzie brał udział w szczycie OBWE. Biedaczyna przeżył szok kulturowy. Gdy zapytał, gdzie jest toaleta, został wysłany do takiej, która nie ma podziału na płcie. Jego zdaniem to efekt „ideologii gender”.

Jeśli to zróżnicowanie płci, które teraz w Europie i w Anglii sięga ponad 80… Jeśli to to, co zobaczyłem w Szwecji podczas szczytu OBWE w zeszłym roku… Proszę mi wybaczyć szczegóły, ale podczas przerwy zapytałem, gdzie jest toaleta

- rozpoczął złowieszczo swą tragiczną historię Ławrow.

Wstydził się zrobić siku?

To, co zdarzyło się później, zmrozi wam krew w żyłach. Otóż, gdy Ławrow spytał o położenie toalety, nie wskazano mu takiej, której dedykowana była tylko mężczyznom.

Pokazano mi drzwi oznaczone literami „WC”. Zapytałem: „To jest dla pań czy panów?”. Oni odpowiedzieli: „Mamy wszystko wspólne”. Nie wierzyłem w to, ale to naprawdę się wydarzyło. Nie macie pojęcia, jakie to nieludzkie, to po prostu nie jest ludzkie!

- stwierdził strapiony szef dyplomacji Federacji Rosyjskiej.

Siergiej Ławrow ma szczęście, że nie dostał od Polski wizy, gdy chciał pojawić się na tegorocznym szczycie OBWE w Łodzi. Nie wiemy, jakie są toalety na miejscu obrad, ale ryzyko istnieje, że sytuacja znowu byłaby nie po myśli strapionego dyplomaty. Jego pęcherz mógłby nie wytrzymać drugiej takiej sytuacji.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także