18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

tragedia w popularnym kurorcie

Gwałcili ją i nagrywali. 4 turystów zmieniło wakacje 18-latki w piekło

07.07.2019  16:07
Gwałcili ją i nagrywali. 4 turystów zmieniło wakacje 18-latki w piekło
Gwałcili ją i nagrywali. 4 turystów zmieniło wakacje 18-latki w piekło Fot: Shutterstock

18-letnia dziewczyna została zgwałcona przez dwóch turystów. Mężczyźni nagrywali akt telefonami, później próbowali to ukryć.

Czterech Niemców zostało zatrzymanych przez policję na Majorce. Dwóch z nich miało zgwałcić 18-letnią dziewczynę. Pozostali dwaj wszystkiemu się przyglądali i nie reagowali.

Do zdarzenia doszło w hotelu w kurorcie Cala Ratjada. Mężczyźni zatrzymani zostali na lotnisku, w czasie odprawy w Palma De Mallorca - podaje "Deutche Welle".

Zbiorowy gwałt

Jak donoszą lokalne media, 18-latka miała poznać niemieckich turystów na dyskotece. Po wspólnej zabawie miała dobrowolnie pójść z nimi do hotelu. Tam mężczyźni ją zgwałcili, a przestępstwo nagrywali telefonami komórkowymi.

Wkrótce po zdarzeniu kobieta zgłosiła napaść seksualną policji. Przeszła też badania, które potwierdziły, że stała się ofiarą gwałtu.

Niemieccy turyści już usłyszeli zarzuty. Trzech z nich zostało oskarżonych o zbiorowy gwałt, pomocnictwo i ukrywanie przestępstwa. Mogą trafić za kratki na 15 lat. Czwarty mężczyzna nie usłyszał zarzutów.

Czytaj także