18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ruski psychiatryk

Miedwiediew obraża Polskę. "Nudne g***, kanibal Duda"

Wojciech Kozicki
09.03.2023  16:27
Miedwiediew obraża Polskę. "Nudne g***, kanibal Duda"
Miedwiediew obraża Polskę. "Nudne g***, kanibal Duda" Fot: Shutterstock/Northfoto

Rosja obraża Polskę i Andrzeja Dudę. Miedwiediew na Telegramie pisze o „polskim kanibalu Dudzie”. Wulgarny wpis kremlowskiego fanatyka to symbol rychłego upadku Rosji?

Dmitrij Miedwiediew na Telegramie wulgarnie atakuje Polskę i prezydenta Andrzeja Dudę. Ostro odniósł się do sprawy sabotażu rurociągu Nord Stream. Medialne doniesienia opisał jako „epicki dramat z Hollywood”, w którym gra „polski kanibal Duda”.

Rosja atakuje Polaków i Dudę. Miedwiediew przedawkował Putina

Świat doświadczając lekkiego odruchu wymiotnego, patrzy na liczne wypróżnienia zachodnich mediów – napisał Miedwiediew się do publikacji w odniesieniu ARD i "Die Zeit" oskarżających Rosję. Zdaniem przedstawiciela Kremla, medialna narracja jest "nudnym filmem i z przeciętnymi aktorami”, którzy nie są na poziomie Brada Pitta i Christopha Waltza z „Bękartów Wojny” Quentina Tarantino.

Scenariusz to po prostu nudne gó**o. Głupia amerykańska propaganda. Nawet zatruci nią mieszkańcy Europy nie wierzą. Czują mdłości, jakby obżarli się golonką z piwem. Dlaczego trzeba tak aktywnie usprawiedliwiać kijowski reżim? Odpowiedzi są całkiem zrozumiałe, biorąc pod uwagę obecne nastroje Europejczyków, coraz mniej zadowolonych z perspektywy płacenia z własnej kieszeni za coraz to nowe pakiety sankcji, dostawy broni na Ukrainę – pisze Miedwiediew na Telegramie.

Zdaniem rosyjskiego odklejeńca, jeśli wspomniany przez niego film doczeka się drugiej części, to dostaniemy produkcję „z taką fabułą: ci sami bohaterowie, na czele z polskim kanibalem Dudą, który uciekł ze szpitala psychiatrycznego, penetrują bunkier zjaranego białym proszkiem, dzielnego prezydenta Ze. Biorą go jako zakładnika, a następnie przypadkowo go duszą, bo jego nie szkoda. potem zaczyna się apokalipsa zombie w style The Last of Us”.

Trzeba przyznać, Miedwiediew ma niezły odlot. Polsat News przypomina, że w ubiegłym tygodniu stowarzyszenie abstynentów Trzeźwy Uralski Okręg Federalny, zaproponowało mu rezygnację z alkoholu i zachowanie trzeźwości. A może po prostu przedawkował Putina?

Z wielkiej rosyjskiej Dumy została ledwie ruska d***…

Źródło: Polsat News

Czytaj także