18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ludzki dramat

Mieli brać ślub. Przyszły pan młody zginął przez wakacyjne zdjęcie

20.08.2019  12:44
Mieli brać ślub. Przyszły pan młody zginął przez wakacyjne zdjęcie
Mieli brać ślub. Przyszły pan młody zginął przez wakacyjne zdjęcie Fot: Facebook

Byli szczęśliwą parą, a ich ślub zbliżał się wielkimi krokami. Niestety, jedno wakacyjne zdjęcie odebrało życie przyszłemu panu młodemu. 

Chciał zrobić sobie po prostu zdjęcie z narzeczoną, którym mogliby się chwalić w mediach społecznościowych. Nic dziwnego! Byli szczęśliwi, wkrótce mieli brać ślub, a do tego cieszyli się pięknymi wakacjami na Ibizie. Nikt nie pomyślałby, że to właśnie niewinne zdjęcie zabije przyszłego pana młodego.

Doktor Daniel Sirovich zwiedzał z narzeczoną Sa Pedrera de Cala D'Hort na Ibizie. Na pomysł zrobienia zdjęcia wpadł podczas spaceru po klifie. W 34-latku drgnęła artystyczna struna i postanowił on zrobić fotografię z widokiem na plażę. 

Zginął przez selfie

Niestety, w pewnym momencie poślizgnął się i spadł z wysokości 25 metrów. 

Jego 28-letnia narzeczona, która z zawodu jest pielęgniarką, próbowała reanimować ukochanego. Niestety, wypadek był zbyt poważny i mimo przewiezienia mężczyzny helikopterem do szpitala - nie udało się uratować jego życia.

To okropny koniec pięknego romansu. Studiowali, żyli i podróżowali po świecie razem, a ich jedynym celem było uzdrawianie ludzi - mówiła matka zrozpaczonej 28-latki, Mary Ann Kelly.

Współczujemy z całego serca.

logo Tu się dzieje