18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Lekarze podejrzewają co go zabiło

Model zmarł na wybiegu. WIDEO i nowe informacje

Wojciech Kozicki
29.04.2019  16:20
Model zmarł na wybiegu - są pierwsze podejrzenia jaka była przyczyna śmierci
Model zmarł na wybiegu - są pierwsze podejrzenia jaka była przyczyna śmierci Fot: Facebook

Model Tales Soares zmarł podczas pokazu mody na Fashion Week w Sao Paulo. Spacerował po wybiegu prezentując markę Ocksa i nagle upadł. Pojawiły się nowe informacje na temat przyczyny śmierci.

Tales Soares zmarł na wybiegu podczas Fashion Week. Jak podaje mirror.co.uk, walczono o życie 26-latka na oczach publiczności przez 3 minuty, później przewieziono go do szpitala, ale nie udało się go uratować. Oficjalna przyczyna śmierci nie została podana, ale pojawiły się doniesienia lekarzy, że mężczyzna mógł cierpieć na chorobę wrodzoną. Istnieje podejrzenie, że śmierć mózgu nastąpiła w momencie, gdy upadł.

Pocałował przyjaciela, wyszedł na wybieg i umarł – powiedziała jedna z osób obecnych na pokazie. (mirror.co.uk)

Nie zabrakło komentarzy, że wychudzony model umarł z głodu. Agencja modelingowa zaprzecza jednak tym doniesieniom. Jego matka twierdzi, że "jej złoty chłopiec" dbał o zdrowie i właściwie się odżywiał. Nie miał też podobno żadnych nałogów. W wolnych chwilach uprawiał yogę, crossfit i medytował.

Model zmarł na wybiegu - wideo:

Przeczytaj więcej
Komentarze