18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokujące wideo z pokazu

Model zmarł na wybiegu. Podano przyczynę śmierci

Wojciech Kozicki
28.05.2019  07:50
Model umierał na wybiegu - ludzie myśleli, że to pokaz
Model umierał na wybiegu - ludzie myśleli, że to pokaz Fot: Youtube.com

Tydzień mody w Sao Paulo zakończył się tragedią 27 kwietnia. Model Tales Soares zmarł na wybiegu podczas pokazu Ocksa. W sieci pojawiło się szokujące nagranie wideo z upadku i reanimacji mężczyzny. Znana jest już przyczyna jego śmierci.

26-letni Model Tales Soares, współpracujący z agencją Base MGT, chodził po wybiegu w Sao Paulo prezentując markę Ocksa i nagle stracił przytomność. Została przeprowadzona reanimacja, ale mężczyzna zmarł. Pojawiło się wiele teorii, co zabiło modela. Została wreszcie przeprowadzona sekcja zwłok i znana jest już przyczyna śmierci.

Śmierć modela na wybiegu

Pojawiły się głosy, że Soares był niedożywiony i brał narkotyki. Jego siostra Alexandra twierdziła jednak, że odżywiał się bardzo dobrze, dbał o ciało i miał świetne wyniki badań okresowych.

Przyczyna śmierci

Legal Medical Forensic Institute (IML) podaje, że w organizmie modela nie wykryto narkotyków. Okazało się, że zabiła go wrodzona wada serca, o której nie miał pojęcia i która doprowadziła do obrzęku płuc. Specjaliści twierdzą, że śmierć mózgu nastąpiła już w momencie upadku.

Model zmarł podczas pokazu na wybiegu:

Przeczytaj więcej
Komentarze