18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Podobny?

Na spotkaniu był sobowtór Putina? „W lewym uchu słuchawka”

25.01.2023  10:52
Sobowtór Putina?
Sobowtór Putina? Fot: Kremlin.ru

Kanał na Telegramie, prowadzony rzekomo przez byłych członków służby wywiadu, twierdzi, że na ostatnim spotkaniu z szefem republiki Tatarstanu pojawił się nie Putin, a jego sobowtór.

Na stronie Wirtualnej Polski pojawiły się doniesienia, że na spotkaniu z szefem rosyjskiej republiki Tatarstanu pojawił się sobowtór Putina. Źródłem tych twierdzeń jest niejaki „Generał SVR”, który prowadzi popularny kanał na Telegramie. Kanał ma być prowadzony przez byłych i czynnych członków rosyjskiej służby wywiadu zagranicznego. Źródła „Generała SVR” mają być „zaufane”.

Sobowtór Putina na spotkaniu

Podczas spotkania z szefem republiki Tatarstanu Rustamem Minnichanowem miał pojawić się sobowtór rosyjskiego dyktatora.

Spotkanie oczywiście się odbyło i prezydent rzeczywiście był na tym spotkaniu obecny – to jest prezydent Republiki Tatarstanu Rustam Minnichanow, ale rozmawiał z człowiekiem podobnym do Władimira Putina, który już tradycyjnie pojawia się na takich wydarzeniach

- czytamy na stronie Wirtualnej Polski ustalenia „Generała SVR”.

Dalej „Generał” pisze, że sobowtór coraz staranniej przygotowuje się do swoich spotkań.

Sobowtór prezydenta coraz lepiej przyzwyczaja się do swojej roli i nauczył się już rozumieć wiele spraw państwowych, a do każdego „oficjalnego” spotkania przygotowuje się szczególnie starannie. W lewym uchu dublera prezydenta znajduje się niepozorna słuchawka, w której sufler podaje wskazówki i podpowiada w trudnej sytuacji

- pisze „Generał SVR”.

Putin ma być zwyczajnie zajęty „ważnymi sprawami” dotyczącymi negocjacji o dostawy broni z… talibami. W zamian za sprzęt i broń Rosja ma „uznać ich rząd”.

Czy jest w tym ziarnko prawdy? Powiedzielibyśmy, że zapewne nie, gdyby nie ostatnie wypowiedzi Wołodymyra Zełenskiego, który poddawał w wątpliwość, czy Władimir Putin w ogóle żyje.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także