18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Naćpany kierowca zabił. Masakra na stacji benzynowej

Redakcja
20.02.2019  16:31
USA i koszmarny wypadek samochodowy w Wayne w stanie New Jersey. Są ofiary śmiertelne: Jon Warbeck, Luke Warbeck oraz Lovedeep Fatra. Jason Vanderee przeżył
USA i koszmarny wypadek samochodowy w Wayne w stanie New Jersey. Są ofiary śmiertelne: Jon Warbeck, Luke Warbeck oraz Lovedeep Fatra. Jason Vanderee przeżył Fot: Youtube.com/Eyewitness News ABC7NY

New Jersey (USA) i koszmarny wypadek samochodowy. Kierowca (Jason Vanderee) prowadził samochód po narkotykach. Są ofiary śmiertelne.

Kierowca zażył narkotyki i wjechał rozpędzonym samochodem (honda pilot) w stację benzynową Delta w Wayne w stanie New Jersey w USA. Jak podaje abc7ny.com, zginęły 3 osoby – ojciec (Jon Warbeck)i jego nastoletni syn Luke Warbeck oraz operator stacji benzynowej (23-letni Lovedeep Fatra). Wszyscy ponieśli śmierć na miejscu.

Wypadek samochodowy po narkotykach

Świadkowie zeznali, że honda wybiła się w powietrze. Gdy uderzyła o ziemię, stanęła w płomieniach. Jeden ze świadków zdarzenia ugasił płonący pojazd gaśnicą. Nbcnewyork.com podaje, że siła uderzenia, była tak wielka, że zerwała dach samochodu, w którym znajdowali się ojciec i syn.

Sprawca wypadku

Sprawca wypadku to 29-letni Jason Vanderee. Nie odniósł poważnych obrażeń. Był jednak tak bardzo naćpany, że konieczne było ocucenie go solami trzeźwiącymi.  

Kierowca zabił. Koszmarny wypadek samochodowy po narkotykach:

Sprawca wypadku: Jason Vanderee
Sprawca wypadku: Jason Vanderee Fot: Passaic County Prosecutor's Office
Przeczytaj więcej
Komentarze