18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nastolatka broniła rodziny przed gangiem. Strzelili jej w brzuch [WIDEO]

Redakcja
07.02.2019  14:59
Młoda Meksykanka kontro gang złodzi samochodów. Bandyci z Meksyku napadli na rodzinę i zaczeła się walka. Wideo z monitoringu trafiło do sieci
Młoda Meksykanka kontro gang złodzi samochodów. Bandyci z Meksyku napadli na rodzinę i zaczeła się walka. Wideo z monitoringu trafiło do sieci Fot: Youtube.com

Meksyk. 15-latka kontra gang złodziei. Nie chciała dopuścić, by czterej uzbrojeni bandyci ukradli samochód jej rodziny. Walka miała dla niej bolesny koniec.

Nagranie z walki Meksykanki z członkami gangu złodziei samochodów trafiło do sieci. Jak podaje thehollywoodunlocked.com, rodzina została napadnięta przed swoim domem w rejonie Jardins de Cerro Gordo w Ecatepec. Rodzice i siostra nastolatki byli w aucie, a ona postawiła się agresorom.

Dziewczyna nie zważała na to, że przestępcy mieli broń. W końcu jeden z nich postrzelił ją w brzuch.

Rodzice i siostra w końcu musieli opuścić pojazd. Napastnicy zabrali go i odjechali, a policji nie udało się ich złapać. Dziewczyna trafiła do szpitala i udało się ją uratować.

 

Młoda Meksykanka kontra uzbrojeni członkowie gangu:

Czytaj także
Przeczytaj więcej