18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gdy umierał mowiła, że go kocha

Nastolatka zabiła ojca. Może nie ponieść kary

23.05.2019  15:18
Włoska natolatka zabiła ojca nożem - może nie ponieść kary
Włoska natolatka zabiła ojca nożem - może nie ponieść kary Fot: Twitter.com

Ofiara przemocy domowej we Włoszech wzięła sprawy w swoje ręce. Nastolatka Deborah Sciacquatori zamordowała własnego ojca i prawdopodobnie nie zostanie za to skazana.

Deborah Sciacquatori mieszka we Włoszech na północ od Rzymu. Doszło tam do tragedii, bo 19-latka podczas domowej awantury zabiła własnego ojca. 41-letni bokser Lorenzo Sciacquatori otrzymał śmiertelny cios nożem w szyję od córki.

Zobacz także

Bokser alkoholik

Lorenzo święty nie był. Jak podaje ansa.it, siedział w więzieniu za atak na policjanta. Był bezrobotny i miał też poważne problemy z alkoholem. Rodzina twierdzi, że przez 20 lat znęcał się nad żoną. To właśnie dlatego prokurator zdecydował, że Deborah działała w obronie koniecznej w sytuacji przemocy domowej i została zwolniona z aresztu domowego.

Początkowo była oskarżona o zabójstwo. Teraz zarzuca się jej jedynie przekroczenie granic obrony koniecznej, ale prokurator Tivoli Francesco Menditto spodziewa się, że w ciągu 2 tygodni sprawa zostanie zamknięta.

Przemoc domowa i samoobrona

Włoskie media donoszą, że matka nigdy nie zgłosiła służbom przemocy domowej. Bała się, że opieka społeczna zabierze jej córkę. Gdy próbowały uciec z domu podczas awantury, a Lorenzo wpadł w furię, dziewczyna postanowiła się bronić.

Deborah próbowała zatamować krwawienie i uratować ojca. Miała mówić do niego „nie zostawiaj mnie, kocham cię”.

Zobacz także
zabiła ojca
zabiła ojca 3
Czytaj także