18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nastolatka zabita przez wybuch gazu. Nagrywała WIDEO telefonem

Redakcja
22.02.2019  11:47
Linda Rogers z Dallas (USA) i wubuch gazu w domy. wyciek gazu z rury i eksplozja  - dziecko nie przeżyło. Nie dało się oddac organów na przeszczep.
Linda Rogers z Dallas (USA) i wubuch gazu w domy. wyciek gazu z rury i eksplozja - dziecko nie przeżyło. Nie dało się oddac organów na przeszczep. Fot: Youtube.com/The Dallas Morning News

Nastolatka nie żyje. Została zabita przez wybuch gazu w domu. Akurat szykowała się do wyjścia i wszystko nagrywała. Wideo trafiło do sieci.

Linda Rogers z Dallas (USA) miała zamiar wziąć udział w konkursie cheerleaderek National Cheerleaders Association. Tuż przed wyjściem nagrywała swoje przygotowania. Starała się mówić cicho, aby nie zbudzić śpiących jeszcze rodziców. Niedługo później nastąpił wyciek i wybuch gazu.

Kamera w telefonie uchwyciła moment wybuchu. Na ekranie widać iskry, a później jedynie ciemność.

Rodzice Lindy znaleźli jej telefon pod gruzami. Nie uległ zniszczeniu, a nagranie się zachowało. W rocznicę śmierci córki, zdecydowali się opublikować ten szokujący film. Chcieli też, by jej organy przeznaczono dla potrzebujących, ale lekarze stwierdzili, że było to niemożliwe. Ciało nastolatki było zbyt zniszczone.

Walczą także o odszkodowanie. Chcą dostać milion dolarów od firmy Atmos Energy. To ona dostarczyła rurę, z której wyciekł gaz.

Wyciek i wybuch gazu w domu - dziecko nie żyje:

Czytaj także
Przeczytaj więcej