18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Terror w szkole: nauczycielka powiedziała, że Mikołaj nie istnieje. Zwolnili ją

Redakcja
06.12.2018  10:32
Terror w szkole: nauczycielka powiedziała, że Mikołaj nie istnieje. Zwolnili ją
Terror w szkole: nauczycielka powiedziała, że Mikołaj nie istnieje. Zwolnili ją Fot: Max Pixels

Nauczycielka z New Jersey opowiadała dzieciom, że Święty Mikołaj nie istnieje, a Boże Narodzenie tak naprawdę nigdy się nie wydarzyło. Oburzeni rodzice doprowadzili do zwolnienia jej z pracy.

Sześciolatki ze szkoły Cedar Hill Elementary w Montville w stanie New Jersey zostały straumatyzowane przez nauczycielkę. Szok, jaki przeżyły był tak duży, że do domów wracały zapłakane, a rodzice godzinami nie mogli ich uspokoić.

Terror, jaki wprowadziła kobieta polegał na wyjaśnieniu maluchom, że Święty Mikołaj nie istnieje! Prawdziwe nie są też elfy i Wróżka Zębuszka, ani nawet Zajączek Wielkanocny. Ale to jeszcze nie wszystko. Okrutna pedagożka zapewniała swoich uczniów, że renifery nie latają!

To za dużo jak na sześciolatka? Nic podobnego. Nauczycielka z Montville poszła w swoich barbarzyńskich praktykach jeszcze dalej. Powiedziała maluchom, że to rodzice kupują im prezenty i podkładają pieniądze pod poduszki, a Boże Narodzenie jako takie nie miało miejsca w historii.

Niestety dla niej, przekazywanie tak okrutnych informacji poskutkowało zbiorową skargą aż 22 rodziców i wyrzuceniem kobiety z pracy. Dyrekcja szkoły zapewniła dodatkowo, że nauczycielka nigdy więcej powołana do pracy w ich placówce nie będzie, więc zrozpaczeni ojcowie i matki jeszcze bardziej zrozpaczonych dzieci mogli odetchnąć z ulgą - podaje The Intependent.

Jako ojciec czwórki dzieci doskonale wiem, jak zachowanie nauczycielki mogło wpłynąć na ich wyjątkową wrażliwość - powiedział dyrektor szkoły Cedar Hill Elementary, J. Raj.

ZOBACZ TEŻ:

Przeczytaj więcej
Komentarze