18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wszyscy wstrzymali oddech

Nie otworzył się spadochron. 30-latka spadła z wysokości 1,5 km

16.08.2019  16:51
Nie otworzył się spadochron. 30-latka spadła z wysokości 1,5 km
Nie otworzył się spadochron. 30-latka spadła z wysokości 1,5 km Fot: EAST NEWS

O ogromnym szczęściu w nieszczęściu może mówić 30-letnia Kanadyjka, która przeżyła dramatyczny upadek z ogromnej wysokości. Świadkowie zdarzenia twierdzili, że nie miała najmniejszych szans. 

Czasami zdarza się, że rozrywka kończy się tragedią. Opisywaliśmy już przypadek, w którym mężczyzna urwał się z liny zabezpieczającej skacząc na bungee. Tym razem było jeszcze gorzej. 30-letnia Kanadyjka skoczyła ze spadochronem i ten... niestety się nie otworzył.

Spadochron nie zadziałał

Z uwagi na to, że spadochrony tak główny, jak i zapasowy - nie zadziałały, kobieta spadła bez jakiegokolwiek zabezpieczenia 1,5 km w dół. 

Do końca mieliśmy nadzieję, że spadochron zadziała. Bardzo się martwiliśmy. Bardzo – podkreślała Océane Duplessis, która miała skakać zaraz po poszkodowanej kobiecie.

Co najciekawsze - 30-latka cudem przeżyła ten upadek. Miała na tyle dużo szczęścia, że spadła na zalesiony obszar i drzewa oraz inne rośliny zamortyzowały jej upadek. Kobiecie nie stało się nawet nic poważnego.

Spadochroniarka trafiła do szpitala z obrażeniami rąk i nóg, a także ze złamaniami kilku kręgów w kręgosłupie. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

To cud. Nie wiem, jak człowiek może przetrwać taki upadek - mówi jeden ze świadków tego wypadku.

Ciekawe, czy kobieta zdecyduje się kiedykolwiek jeszcze skoczyć ze spadochronem. My odradzamy. 

Przeczytaj więcej
Komentarze