18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niewyobrażalne cierpienie

Nie przeżyła porodu. Wyrwali jej łożysko, krzyk było słychać wszędzie

06.06.2019  13:37
Nie przeżyła porodu. Wyrwali jej łożysko, krzyk było słychać wszędzie
Nie przeżyła porodu. Wyrwali jej łożysko, krzyk było słychać wszędzie Fot: Wikipedia

Poród jak z koszmaru? To chyba mało powiedziane w przypadku Alicji, która zmarła tuż po narodzinach swojego dziecka. Wcześniej przeżyła nieludzki horror. Ból, który czuła musiał przechodzić wszelkie pojęcie. 

Nic nie zapowiadało takiego dramatu. Alicja dostała bóli porodowych i myślała, że teraz przed nią ciężkie godziny, które ukoronują rozkosze macierzyństwa. Nie mogła przypuszczać, że z rąk lekarza, który powinien jej pomóc i ulżyć - spotka ją niewyobrażalne cierpienie i śmierć.

Poród jak z koszmaru. Młoda matka nie żyje

22-latka urodziła zdrowe dziecko i nic nie zapowiadało, że stanie jej się coś złego. Jednakże już po narodzinach maleństwa pojawiły się komplikacje. Każda kobieta, kiedy tylko wyda na świat dziecko, musi jeszcze urodzić łożysko. W przypadku pochodzącej z Rosji Alicji Tepikiny - coś poszło nie tak.

Do młodziutkiej matki wezwany został lekarz, który miał zaradzić temu, że łożysko utknęło w macicy Alicji. Zamiast jednak pomóc - dosłownie doprowadził do jej śmierci. 27-letni lekarz, który był niemiły i zniecierpliwiony, próbował wyciągnąć łożysko na siłę. Ostatecznie dosłownie wyrwał je z rodzącej. Krzyk bólu, jaki z siebie wydała słychać było w całym szpitalu. 

Straszliwa śmierć

Dziewczyna została natychmiast przetransportowana na oddział intensywnej terapii. Kiedy po kilku godzinach jej matka dotknęła ręki Alicji, zauważyła, że jest ona zupełnie lodowata. Położnica zmarła w wyniku masywnego krwotoku wewnętrznego, do którego doprowadził rzeźniczy "zabieg" wykonany przez młodego lekarza.

Rodzina zabiegała o sprawiedliwość, jednakże lekarze nakłamali w sekcji zwłok kobiety. Przez to Rosyjskie Ministerstwo Sprawiedliwości, które przeprowadziło trzymiesięczne dochodzenie, wydało jedynie naganę dla 27-letniego lekarza. Brakuje słów by opisać skalę tego horroru.

Przeczytaj więcej
Komentarze