18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Świadkowie płakali

Drink na autostradzie. Tysiące butelek wódki zniszczone w wypadku

05.04.2019  10:07
Wypadek koktajl. Wódka wymieszała się z likierem
Wypadek koktajl. Wódka wymieszała się z likierem Fot: facebook/rbb24/printscreen

Na autostradzie A10 między Ludwigsfelde a Dreieck Nuthetal zderzyły się dwie ciężarówki, a drogą spłynęły litry alkoholu. Świadkowie zdarzenia mieli podobno łzy w oczach.

Wypadek-koktail - takimi słowami niemieckie media okrzyknęły zdarzenie, do którego doszło w ostatni poniedziałek na autostradzie A10 w Niemczech. Między Ludwigsfelde a Dreieck Nuthetal zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Tir z polską wódką (dokładnie 20 tysięcy butelek naszego rodzimego trunku!) najechał na tył składu z kokosowym likierem.

Tysiące litrów alkoholu na autostradzie

Do wypadku doszło z powodu korka. Kierowca ciężarówki z rumem najprawdopodobniej nie zauważył, że droga jest zablokowana i wyhamował za późno. Jadący za nim skład z wódką nie miał więc szans.

Kabina TIRa z wódką całkowicie odpadła od nadwozia, na szczęście kierowcy nic się nie stało. Stało się za to ładunkowi. Butelki się potłukły, a wódka spłynęła autostradą. Popękały też butelki z likierem i alkohole wymieszały się ze sobą, tworząc wysokoprocentowy, acz niezdatny do picia koktajl. Widok był podobno tak żałosny, że świadkowie mieli łzy w oczach.
 

Zobacz także
Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze