18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Influencerzy z Rosji

Niemowlę zmarło z głodu. Rodzice karmili je słońcem

Wojciech Kozicki
17.03.2023  13:32
Niemowlę zmarło z głodu. Rodzice karmili je słońcem
Niemowlę zmarło z głodu. Rodzice karmili je słońcem Fot: Marek BAZAK/East News

Horror w Rosji. Niemowlę zmarło z niedożywienia. Okazało się, że rodzice-influencerzy przeprowadzali eksperyment i „karmili dziecko słońcem”.

Rosjanie toczą kolejną wojnę -  z rozumem! Ten naród sputiniał już do reszty. Niespełna roczne niemowlę poniosło śmierć z niedożywienia w okolicy miasta Soczi. Jego rodzice to Maksym Liuty i Oksana Miranowa , którzy w sieci promowalizdrowy tryb życia i odżywianie się światłem słonecznym. Zarabiali na tym sporo pieniędzy, m.in. sprzedając słoneczno-dietetyczne kursy.

Dziecko zmarło z głodu. Rosyjscy rodzice karmili je slońcem

Ich niespełna roczny synek miał na imię Kosmos. Dramat zaczął się, gdy dziecko urodziło się w domu, a rosyjscy rodzice odmawiali jakiejkolwiek wizyty lekarza, bo „sami znali lepsze metody leczenia”. Ojciec w końcu zabronił podawania dziecku jedzenia, bo „Kosmos czerpał energię ze Słońca”.

Na to, żeby rzeczywistość zweryfikowała "rzetelność lekarską" Maksyma nie trzeba było długo czekać. 8 marca para zauważyła, że stan zdrowia ich synka błyskawicznie się pogarsza. Zdecydowali się wezwać karetkę, było już jednak za późno. Śmierć dziecka nastąpiła w drodze do szpitala – podaje Radio ZET. 

Rodzina staje w obronie kobiety, twierdząc, że zaborczy mąż zrobił jej pranie mózgu. Jej też miał zabraniać spożywania posiłków. Policja jednak na to nie zważała i zatrzymała parę. Oboje są oskarżeni o  doprowadzenie do śmierci dziecka z powodu zaniedbania. Mężczyzna usłyszał też zarzuty stawiania oporu policjantom. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Po prostu Rosja.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także