18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Internauci są po jego stronie

Atak nożownika w szkole w Norwegii. "Bardzo młody człowiek"

Wojciech Kozicki
19.03.2019  13:48
Atak nożownika w szkole w Norwegii - w internecie wyrazy wsparcia dla napastnika
Atak nożownika w szkole w Norwegii - w internecie wyrazy wsparcia dla napastnika Fot: Twitter.com

Norwegia i atak nożownika, którym okazał się jeden z uczniów. Był uzbrojony w nóż do krojenia chleba i widelec. Norweskie służby podały, że nikt nie zginął.

Policja w Oslo ok. 8:30 rano otrzymała informację, że uczeń groził nożem i widelcem pracownikowi szkoły Brynseng School. Zanim go zatrzymano ranił 4 osoby, w tym nauczycieli. Nie ucierpiało żadne dziecko.

Norwegia - atak w szkole

Jak podaje independent.co.uk, „broń” zabrał ze stołówki szkolnej. Policja podała, że jego ofiary miały też ślady po ugryzieniach. Wszystkie trafiły do szpitala.

Napastnik został aresztowany w szkole. To bardzo młody człowiek. Na razie nie wiemy, czy atak miał coś wspólnego z jego ocenami – powiedział szef policji w Oslo Sven Christian Lie. (independent.co.uk)

Niektórzy internauci w komentarzach współczują młodemu nożownikowi. Profil Art Devany Na Twitterze twierdzi, że musiał cierpieć i potrzebować pomocy, skoro zdecydował się na tak desperacki krok. Sprzeciwia się nazywaniu go terrorystą.

Atak nożownika w Norwegii
Atak nożownika w Norwegii Fot: Twitter.com
Przeczytaj więcej
Komentarze