18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ludzki dramat

Noworodek porzucony pod drzwiami. Matka zostawiła wstrząsający list

25.07.2019  16:10
Noworodek porzucony pod drzwiami. Matka zostawiła wstrząsający list
Noworodek porzucony pod drzwiami. Matka zostawiła wstrząsający list Fot: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Noworodek został porzucony pod drzwiami jednego z domów w Orlando w Stanach Zjednoczonych. Znaleziono przy nim wstrząsający list. 

W ludzkim życiu dzieją się czasami trudne do pojęcia zawirowania. To jedna z takich sytuacji sprawiła, że pewna kobieta z Orlando musiała porzucić swoje dziecko. Przy zawiniątku zostawiła wstrząsający i pełen smutku list.

Porzucone dziecko i treść listu jego matki

Dziecko znalazł przypadkowy mężczyzna i szybko zauważył wiadomość pozostawioną przy maleństwie. Z dramatycznej notatki dowiadujemy się iż kobieta porzuciła niemowlę chwilę po jego urodzeniu przez to, że jego ojciec... chciał zabić i ją i maluszka. 

Urodził się o 17:45 wczoraj w dniu 19 lipca 2019 roku. Na świat przyszedł w łazience. Jego ojciec chciał nas zabić. Błagam ukryjcie go i weźcie do szpitala. Jego ojciec to bardzo niebezpieczny człowiek. Jest mi tak przykro. Próbowałam nakarmić synka i go umyć... - napisała matka.

Dziecko trafiło do szpitala, gdzie lekarze zgodnie orzekli, że jest zupełnie zdrowe. Sprawą w tym momencie zajmuje się lokalna policja. Niestety, jedyną w niej poszlaką jest smutny liścik, który biologiczna matka zostawiła przy malcu. Być może ona sama wciąż znajduje się w niebezpieczeństwie. 

Przeczytaj więcej
Komentarze