18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odrzuciła oświadczyny bogacza. Jego reakcja szokuje! [WIDEO]

Redakcja
22.02.2019  12:59
Pomysł na oświadczyny może i maił, ale dostał kosza. Rosjanka odrzuciła miłość. Reakcja mężczyzny to atak agresji i demolka. nie pomogło Lamborghini.
Pomysł na oświadczyny może i maił, ale dostał kosza. Rosjanka odrzuciła miłość. Reakcja mężczyzny to atak agresji i demolka. nie pomogło Lamborghini. Fot: Youtube.com/Singapore Incidents

Publiczne oświadczyny to nie zawsze dobry pomysł. Przekonał się o tym pewien młody azjatycki bogacz. Poprosił wybrankę o rękę, ale ta odmówiła. Jego reakcja była szokująca.

To były publiczne oświadczyny na bogato. Balony, szampan, pierścionek zaręczynowy, pomarańczowe Lamborghini jako prezent. Wydawało się, że Rosjanka nie mogła odrzucić jego miłości. Bogacz oświadczył się pod centrum handlowym Wanda Plaza w chińskim Changsha i... dostał kosza.

Doszło między nimi do kłótni, mężczyzna trzymał ją za rękę. Jak podaje thatsmags.com, Azjata zapewniał wybrankę, że ma dużo pieniędzy. W końcu odepchnęła go i uciekła.

Nie przyjął tej porażki z godnością. Niedoszły narzeczony wpadł w szał. Rzuciłł w ludzi bukietem kwiatów i przewrócił stragan. Ktoś z tłumu nagrał cały incydent. Wideo oczywiście trafiło do sieci.

Oświadczył się i doszło do awantury:

Przeczytaj więcej
Komentarze