18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

masakra

Pedofil zgwałcił w McDonald's? Zwyrodnialec dopadł 4-latkę

20.07.2019  13:06
Pedofil zgwałcił w McDonald's? Zwyrodnialec dopadł 4-latkę
Pedofil zgwałcił w McDonald's? Zwyrodnialec dopadł 4-latkę Fot: Shutterstock

Wycieczka z przedszkola przerodziła się w koszmar. W czasie pobytu w McDonald's jedna z uczennic - 4-letnia dziewczynka - miała paść tam ofiarą gwałtu.

37-letni mężczyzna został zatrzymany pod zarzutem gwałtu na 4-letniej dziewczynce. Czy do przestępstwa faktycznie doszło? Tego jak na razie nie wiadomo. Mężczyzna przebywa w areszcie.

W ostatni wtorek w mieście Midwest City miało dojść do strasznych wydarzeń. Grupa przedszkolaków wybrała się z opiekunami do pobliskiego McDonald's. Tam, w czasie obiadu, jedna z dziewczynek miała paść ofiarą pedofila.

Pedofil w McDonald's

4-latka wyszła do toalety, a gdy jej nieobecność się przedłużała, jedna z opiekunek postanowiła sprawdzić, czy nic się nie stało. Kiedy dotarła do toalety, drzwi były zamknięte. zaczęła więc pukać i dopytywać, czy wszystko w porządku. Wtedy ze środka wyszedł dorosły mężczyzna - podaje Fox News.

37-letni Joshua Kabatra oznajmił przedszkolance, że tylko mył ręce. Tymczasem siedząca na toalecie dziewczynka przedstawiła inną, przerażającą wersję.

Dziecko opowiedziało, że mężczyzna dotykał jej miejsc intymnych rękami i członkiem. Do restauracji wezwano policję, która aresztowała 37-latka.
Kabarta tłumaczył śledczym, że poczuł się źle i wszedł do toalety, a gdy zobaczył dziewczynkę, zwymiotował do umywalki. Zdaje się jednak, że policja nie dała wiary jego zeznaniom, bo mężczyzna pozostaje w areszcie.

McDonald's wydaje oświadczenie

Sprawę skomentowały już władze McDonald's informując, że bezpieczeństwo klientów jest dla nich rzeczą priorytetową.

W McDonald's nic nie jest dla nas ważniejsze niż bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych klientów. Jesteśmy głęboko zaniepokojeni incydentem, który wydarzył się w jednej z naszych restauracji w Oklahomie na początku tego tygodnia. Współpracujemy z policją w tej sprawie - oświadczyli.

Przeczytaj więcej
Komentarze