18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra

Trup spadł z nieba. Wylądował na leżaku i... opalającym się mężczyźnie

02.07.2019  11:55
Trup spadł z nieba. Wylądował na leżaku i... opalającym się mężczyźnie
Trup spadł z nieba. Wylądował na leżaku i... opalającym się mężczyźnie Fot: Shutterstock

Do makabrycznego zderzenia doszło w Londynie. Do ogródka pewnego mężczyzny spadło ciało - był to pasażer boeinga 787, który podczas lotu wypadł z samolotu.

W jednym z ogródków w Londynie znaleziono ciało pasażera boeinga 787, który wypadł z niego podczas lotu. Wyobrażacie sobie, co musiał czuć właściciel posesji, który np. wypoczywał opalając się? Ciężki szok - to chyba najlepiej opisuje stan, w jakim się z pewnością znalazł.

Zwłoki "spadły z nieba"

Pechowiec najprawdopodobniej wypadł z samolotu na końcowym odcinku jego trasy - podczas lądowania na lotnisku Heathrow. Jego zwłoki odnalazł i zgłosił właśnie właściciel posesji przy Offerton Road w dzielnicy Clapham. Policja natychmiast przyjechała na miejsce zdarzenia. 

Jak ustalono, ofiara wypadku leciała samolotem na gapę. Maszyna leciała z Nairobi przez blisko 9 godzin. Mężczyzna już niemalże znalazł się u kresu podróży, kiedy wypadł z samolotu. 

W najbliższym czasie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. Policja pracuje nad ustaleniem tożsamości mężczyzny – podała do publicznej wiadomości Metropolitan Police.

Na pokładzie samolotu znaleziono torbę z jedzeniem i piciem, która najprawdopodobniej należała to pasażera na gapę. 

Czytaj także