18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Chwile uniesienia zakończone tragedią

Para wypadła z okna uprawiając seks. Kobieta nie żyje

06.07.2019  14:21
Para wypadła z okna uprawiając seks. Kobieta nie żyje
Para wypadła z okna uprawiając seks. Kobieta nie żyje Fot: EAST NEWS

Pewna para uprawiała seks na parapecie. Tak bardzo zapamiętali się w tym, co robią, że doszło do tragedii. Kobieta nie żyje.

Chwile uniesienia zakończyły się dla tej pary tragicznie. Kiedy uprawiali seks na parapecie, kilka zbyt intensywnych ruchów skończyło się dla kobiety śmiercią. 

Śledztwo ws. śmierci młodej, nieszczęsnej kochanki prowadzi policja z Petersburga. To tam para uprawiająca seks wypadła z okna na 9 piętrze. 

Seks zakończony śmiercią

Jak podaje portal Sputniknews, świadkiem tragedii był jeden z mieszkańców bloku w Petersburgu, który niemalże natychmiast zadzwonił na policję i zgłosił incydent. Funkcjonariusze, gdy przybyli na miejsce, odkryli zwłoki 25-30 letniej kobiety, leżące na chodniku. Miała na sobie jedynie sportowe spodenki i koszulkę.

Nie odnaleziono partnera nieszczęsnej kochanki. Prawdopodobnie upadł on na krzaki, doznał lekkich obrażeń i przestraszony tym, co się stało - uciekł. Z oględzin ciała ofiary wywnioskowano, że przed śmiercią piła ona alkohol. 

Wyniki śledztwa sugerują, że była ona w mieszkaniu razem z czterema innymi mężczyznami i napojami wyskokowymi. Kiedy z jednym z panów zdecydowała się na bliskość, doszło do dramatu. Trudno o większego pecha.

Przeczytaj więcej
Komentarze