18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Duchowny ożywił martwego? Pokazał szokujące WIDEO

Redakcja
27.02.2019  12:19
Pastor Alpha Lukau i cud - czy rzeczywiście dokonało się zmartwsychwstanie? Trevodene Trevor miał ożyc jak Jezus. Pastor miał też uzdrawiać ludzi modlitwą
Pastor Alpha Lukau i cud - czy rzeczywiście dokonało się zmartwsychwstanie? Trevodene Trevor miał ożyc jak Jezus. Pastor miał też uzdrawiać ludzi modlitwą Fot: Twitter.com

Afrykański duchowny i cud? Pastor Alpha Lukau uważa, że zmartwychwstanie jest możliwe. W internecie pojawiło się nagranie, na którym duchowny dokonuje ożywienia zwłok. Samozwańczy prorok może stanąć za to przed sądem.

Trevodene Trevor umarł. 3 później pastor Alpha Lukau krzyczał nad jego zwłokami leżącymi w trumnie „Jezus!”. Zmarły otworzył oczy i usiadł. Po chwili szedł za pastorem, a tłum wiwatował.

 

Zmartwychwstanie czy oszustwo?

Ewn.co.za podaje, że ożywiony mężczyzna to 29-latek z Zimbabwe. Pracuje w firmie Vincent Amoretti PTY LTD jako drwal. Portal uważa, że Lukau oszukał ludzi, a Trevor wcale nie umarł.

Musimy to wyjaśnić. To obraża inteligencję obywateli, dają się nabrać - powiedział komisarz ds. promocji i ochrony społeczności kulturalnych, religijnych i językowych David Mosoma. (Ewn.co.za)

Pozew za cuda

Właściciele zakładów pogrzebowych Kingdom Blue, Kings & Queens Funeral Services i Black Phoenix protestują i zapowiadają pozew. Twierdzą, że zostali zmanipulowani i chcą chronić swoją reputację.

Cuda w Afryce

To nie pierwszy raz, gdy Alpha Lukau dokonał cudów. Ewn.co.za przypomina, że 2017 roku przywieziono do niego kobietę w ciężkim stanie. Od lat miała uszkodzone biodro. Po wizycie u pastora natychmiast zaczęła chodzić.

 

Pastor ożywił zmarłego w Afryce?