18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niewyobrażalna makabra

Piekło na procesji. Petarda wpadła kobiecie do ust i wybuchła

17.07.2019  10:47
Piekło na procesji. Petarda wpadła kobiecie do ust i wybuchła
Piekło na procesji. Petarda wpadła kobiecie do ust i wybuchła Fot: Public Domain Pictures i East News

Na procesji w Hiszpanii rozegrało się najprawdziwsze piekło. 56-letniej kobiecie wpadła do ust petarda. Chwilę później wybuchła.

Czegoś takiego nie wymyśliłby nawet autor horrorów. W czasie procesji z okazji dnia św. Krzysztofa w miejscowości Viso del Marqués w Hiszpanii, doszło do niespodziewanej tragedii.

Petarda wybuchła kobiecie w ustach

51-letni mężczyzna odpalił petardy na znak trwającego święta. Jedna z nich wyleciała w górę tak nieszczęśliwie, że wpadła do ust 56-letniej kobiety. Pocisk wybuchł, a uczestniczka procesji zmarła w wyniku odniesionych obrażeń. 

Na miejsce szybko przybyli lekarze, ale ustalili, że ofiara nie miała praktycznie najmniejszych szans na przeżycie. Władze miasta zawiesiły trwający z okazji święta festiwal i ogłosiły dwudniową żałobę.

Człowiek, który odpalił petardy odpowie za nieumyślne spowodowanie śmierci. José Calzada, lokalny burmistrz, ogłosił, że "głęboko żałuje” śmierci kobiety i wyraził „najgłębsze wyrazy współczucia rodzinie i przyjaciołom za ten fatalny wypadek”.

Przeczytaj więcej
Komentarze