18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pijany Rosjanin rozbił statek. Zdemolował słynny most [WIDEO]

Redakcja
01.03.2019  11:50
Pijany Rosjanin spowodował wypadek na morzu nw Korei Południowej (Pusan). Rosyjski statek towarowy „Seagrand”  uderzył w most Gwangan Bridge w Pusanie
Pijany Rosjanin spowodował wypadek na morzu nw Korei Południowej (Pusan). Rosyjski statek towarowy „Seagrand” uderzył w most Gwangan Bridge w Pusanie Fot: Twitter.com/kim__hyo_won

Korea Południowa i wypadek jak w filmie katastroficznym. Sprawcą był pijany Rosjanin. Sterował statkiem i spowodował gigantyczne straty w porcie.

Korea Południowa i uszkodzony most Gwangan Bridge w Pusanie. Jak podaje foxnews.com, uderzył w niego rosyjski statek towarowy. Kto spowodował wypadek w największym mieście portowym w kraju? Sprawcą okazał się Rosjanin po kilku głębszych.

 

Wypadek na morzu

Rosyjski statek „Seagrand” płynął w przeciwnym kierunku, niż był zaplanowany kurs. Okazało się, że pijany kapitan miał 0,86 promila alkoholu we krwi. Dostawał ostrzeżenia przez radio, ale je ignorował. Tłumaczył, że nie znał angielskiego.

To nie koniec zniszczeń, jakie spowodował pijany Rosjanin. Godzinę przed wypadkiem uderzył też towarowcem o wadze 6 tys. ton w statek rejsowy zacumowany w porcie.

 

Pijany Rosjanin i wypadek na morzu:

logo Tu się dzieje