18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Życie dało mu czerwoną kartkę

Piłkarz nie żyje. Nagła śmierć gwiazdy sportu

Wojciech Kozicki
30.11.2022  13:35
Piłkarz nie żyje. Nagła śmierć gwiazdy sportu, tragedia na boisku
Piłkarz nie żyje. Nagła śmierć gwiazdy sportu, tragedia na boisku Fot: Frank Fischer/Panther Media/East News

Świat sportu i piłki nożnej w żałobie. Potwierdzono smutną wiadomość, że nie żyje piłkarz Andres Balanta. Młody zawodnik miał jedynie 22 lata. Jaka była przyczyna śmierci?

Piłka nożna i wielka tragedia. Kolumbijski związek piłkarski poinformował, że nagle zmarła wschodząca gwiazda futbolu. Nie żyje piłkarz Andres Balanta. Ujawniono, że 22-letni Kolumbijczyk zasłabł podczas treningu. Natychmiast przewieziono go do szpitala i przeprowadzono kilkudziesięciominutową reanimację. Niestety, nie udało się utrzymać sportowca przy życiu. Przyczyna śmierci nie została ujawniona.

Piłkarz nie żyje. Zmarł Andres Balanta

Informację o śmierci Balanty opublikował w mediach społecznościowych jego klub Atletico Tucuman. Przekazał wyrazy współczucia dla jego rodziny i przyjaciół.

Andres Balanta był reprezentantem Kolumbii w różnych kategoriach wiekowych. Urodził się w 2000 roku, a na argentyńskie boiska trafił na zasadzie wypożyczenia z Deportivo Cali.

Czytaj także