18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie cierpiała całe życie

Pobił nastolatkę i uszkodził jej mózg. Dostał śmieszny wyrok [18+]

Wojciech Kozicki
11.07.2019  10:09
Pprawie zabił własną dziewczynę i dostał najniższy możliwy wyrok
Pprawie zabił własną dziewczynę i dostał najniższy możliwy wyrok Fot: Facebook

Aaron Worthington to wyjątkowy sadysta. Do sieci trafiły makabryczne zdjęcia jego pobitej dziewczyny, która cudem uniknęła śmierci. Nastolatka Megan McPartlin ma trwałe uszkodzenia mózgu i jest skazana na ból do końca życia. On natomiast został skazany na bardzo krótki pobyt za kratami. Czy wymiar sprawiedliwości w ten sposób kpi z cierpienia ofiary zwyrodnialca?

Aaron Worthington i jego 18-letnia dziewczyna Megan McPartlin spędzali razem sylwestra w domu w Lancashire, gdy nagle 23-latek przewrócił ją i zaczął bić w twarz. Zadawał ciosy nawet, gdy straciła przytomność.

Uszkodzenia mózgu

Jak podaje metro.co.uk, zmasakrował ją tak bardzo, że nie mogła chodzić. Doznała trwałych uszkodzeń mózgu, pęknięcia czaszki i oka.

Obudziła się w karetce i usłyszała, że jej stan był krytyczny z powodu krwawienia mózgu i prawdopodobnie zostało jej kilka godzin życia. Chirurdzy powiedzieli jej, że podobne uszkodzenia ciała widują jedynie po wypadkach samochodowych.

Wsparcie dla ofiar przemocy

Teraz McPartlin zdecydowała się opowiedzieć w mediach o swojej tragedii, by dać podobnie potraktowanym kobietom nadzieję i pokazać, że po tragedii człowiek staje się silniejszy. Przyznaje jednak, że nadal cierpi z powodu pobicia i czuje ból, bo  wszczepiono jej w głowę metalową płytkę, która zastępuje strzaskany kawałek kości. Ma także w czaszce śruby.

Uszkodzenia mózgu są trwałe. Megan czasem zapomina co przed chwilą powiedziała. Ma też problemy z odczuwaniem smaków i rozpoznawaniem zapachów. Nie widzi na prawe oko.

Wyrok dla psychopaty

Aaron Worthington został oczywiście skazany, ale poszkodowana uważa wyrok za „żart i kpinę”. Sąd zdecydował, że zwyrodnialcem spędzi za kratami 27 miesięcy. McPartlin apeluje do kobiet, które są manipulowane i krzywdzone przez takich oprawców, by uwierzyły w siebie i uciekły zanim stanie im się coś złego.