18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koniec Putina bliski?

Pokazali WIDEO Z PUTINEM! "Objawy choroby"

31.10.2023  17:16
Władimir Putin nie żyje? Kreml pokazał nagranie wideo z Putinem
Władimir Putin nie żyje? Kreml pokazał nagranie wideo z Putinem Fot: Twitter (X) screen

Władimir Putin nie żyje? Kreml opublikował nagranie wideo z Putinem. Eksperci zwracają uwagę, że jeśli to nie sobowtór Putina, to prezydent Rosji wykazuje pierwsze objawy demencji. Co się dzieje z Putinem?

Władimir Putin nie żyje – ta informacje w ostatnich dniach przetacza się przed media. Miał przejść zawał i trafić pod respirator, a teraz Kreml ukrywa śmierć Putina i zastępuje go sobowtórem. Tymczasem Kreml opublikował w poniedziałek wideo z Putinem. Obrzydliwy potwór żyje, ale…

Na co choruje Władimir Putin? "Na wideo widać objawy"

Władimir Putin m.in. skomentował zamieszki, jakie miały miejsce w Dagestanie. Eksperci zwrócili uwagę na jeden szczegół. 71-letni zbrodniarz zdjął nagle zegarek z prawej ręki. Następnie próbuje sprawdzić godzinę na zegarku… na lewej ręce!

Putin nie zauważył, że zegarek ma założony na prawej ręce. Na kamerach widać to doskonale, gdy podnosi właśnie prawą rękę, w której dzierży długopis i drapie się nią po głowie. Niektóre osoby sugerują, że mogą być to oznaki początków demencji, co mają potwierdzać również inne filmy i zdjęcia z Putinem w roli głównej- pisze O2.pl.

Kreml komentuje śmierć Putina. Rosją steruje sobowtór Putina?

Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow w rozmowie z RIA Novosti powiedział, że informacja o śmierci Putina jest "absurdalną bzdurą". Zapewnia, że stan zdrowia Putina jest bardzo dobry.

Eksperci twierdzą, że tak naprawdę od dawna nie widzieliśmy Władimira Putina, a osoba występująca publicznie to jego sobowtór. Wyciekły nawet informacje, że Putin cierpi na halucynacje i siedzi w bunkrze, gdzie widzi zamachowców wychodzących z lustra. Podano nawet, że niedawno miał wypadek i z bólu wypróżniał się w spodnie.

Od początku wojny na Ukrainie pojawiają się informacje, że Putin jest chory na raka i jest bliski śmierci.

Władimir Putin 7 października skończył 71 lat. Spekulacje na temat pogarszającego się zdrowia, a nawet walki z nowotworem Putina nasiliły się wraz z rozpoczęciem przez Rosję pełnoskalowej inwazji na Ukrainę w lutym 2022 roku. Od tego czasu coraz więcej doniesień dotyczyło także wykorzystywania sobowtóra Putina

- pisze Polsat News.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje