18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Policjanci spotkali UFO? Nagranie trafiło do sieci [WIDEO]

Redakcja
18.02.2019  15:29
Policja w Australii i dowód na istnienie kosmitów? Nagranie wideo z UFO to hit internetu. Naprawdę było to spotkanie z UFO czy tylko złudzenie optyczne?
Policja w Australii i dowód na istnienie kosmitów? Nagranie wideo z UFO to hit internetu. Naprawdę było to spotkanie z UFO czy tylko złudzenie optyczne? Fot: Broome Police

Szokujące nagranie wideo trafiło do sieci i już pojawiły się teorie spiskowe. Niektórzy twierdzą, że ten film to dowód na istnienie UFO.

Czy kosmici istnieją i odwiedzają Ziemię? Po obejrzeniu tego nagrania wideo, można zacząć się nad tym zastanawiać. Policja z Australii nagrała kamerą dziwny obiekt na niebie podczas burzy, a film opublikowano na Twitterze. W lewym górnym rogu widać dziwny poruszający się obiekt.

 

Chyba nie jesteśmy sami – podpisała materiał australijska policja.

Niektórzy internauci twierdzą, że to dowód na istnieje pozaziemskich cywilizacji. Nie brakuje jednak osób, które sądzą, że była to raczej iluzja optyczna. Pojawiły się komentarze, że policjanci nagrali jedynie odbicie światła samochodu.

Spotkanie z UFO czy złudzenie optyczne?

Czytaj także