18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra

Postawił żonę w karty. Kiedy przegrał, inni brutalnie ją zgwałcili

07.08.2019  21:11
Postawił żonę w karty. Kiedy przegrał, inni brutalnie ją zgwałcili
Postawił żonę w karty. Kiedy przegrał, inni brutalnie ją zgwałcili Fot: KFP/REPORTER

Hindus będący hazardzistą "postawił" własną żonę w karty, gdy skończyły mu się inne fanty. Gdy przegrał, jego współgracze brutalnie zgwałcili kobietę. 

Tragedia miała miejsce Jaunpur w stanie Uttar Pradesh w północnych Indiach. Mężczyzna uzależniony od hazardu zaprosił do swojego domu krewnego i znajomego - wszyscy razem mieli grać ze sobą w pokera. 

Przegrał żonę w karty, więc pozwolił ją zgwałcić

Kiedy gospodarzowi skończyły się pieniądze, o które mógłby grać, postanowił postawić... własną żonę. Po swojej przegranej - pozwolił dwóm mężczyznom ją zgwałcić. Skrzywdzona kobieta już po fakcie uciekła do domu swojego wuja. Mąż pojechał za nią, przepraszał i zapewniał, że popełnił błąd.

Roztrzęsiona kobieta zaufała mężowi i wsiadła z nim do samochodu. Ten w drodze do domu skręcił w las, zatrzymał się i tam ponownie dwójka mężczyzn zgwałciła jego żonę. Ofiara zgłosiła wszystko na policję. 

Śledczy odmówili jej jednak przyjęcia zgłoszenia i kazali po prostu złożyć do sąd oficjalny raport o przestępstwie. Możemy sobie tylko wyobrażać, ile upokorzenia kosztowało to ofiarę tego paskudnego czynu. 

Problem gwałtów jest w Indiach straszliwie powszechny. Od 2012 roku liczba zgłaszanych przestępstw seksualnych samym New Delhi wzrosła do sześciu dziennie.

Przeczytaj więcej
Komentarze