18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kolejny atak?

Potężne EKSPLOZJE w MOSKWIE! Są ofiary [WIDEO]

09.12.2022  08:59
Wybuch i pożar w Moskwie
Wybuch i pożar w Moskwie Fot: Twitter

Rosyjskie media informują o potężnej eksplozji na terenie marketu Obi w centrum handlowym w podmoskiewskich Chimkach. Cały obiekt zajął się ogniem.

O dużym pożarze, który wybuchł na terenie sklepu Obi w centrum handlowym w podmoskiewskich Chimkach powiadamiają w piątek rano rosyjskie media.

Na ten moment wiadomo, że zginęła co najmniej jedna osoba, natomiast jako przyczynę pożaru i eksplozji podawano najpierw podpalenie.

Pożar w Moskwie

Płonie centrum handlowe „Mega Chimki”, który zaczął się w markecie budowlanym Obi. Wpierw lokalne media informowały, że przyczyną eksplozji i pożaru jest podpalenie. Obecnie podaje się, że powodem mogły być prace spawalnicze.

Pierwsze informacje o pożarze pojawiły się około godziny 6 rano czasu lokalnego (4 rano w Polsce). Pożar, według oficjalnych informacji, ma zajmować powierzchnię około 7 tys. m kw., lecz media informują, że rozmiar ten może być nawet dwukrotnie wyższy.

Na miejscu pracują jednostki straży pożarnej, trwa gromadzenie sił i środków, w stan gotowości postawiono też lotnictwo

— Informuje Ministerstwo ds. Sytuacji Nadzwyczajnych Rosji.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje