18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wybuch w elektrowni. Niebo zrobiło się niebieskie [WIDEO]

Redakcja
28.12.2018  10:09
Awaria w elektrowni w USA (Nowy Jork, Queens) - nastąpił wybuch, a na niebie ukazało się niezwykłe zjawisko. To nie były sceny z filmów science fiction
Awaria w elektrowni w USA (Nowy Jork, Queens) - nastąpił wybuch, a na niebie ukazało się niezwykłe zjawisko. To nie były sceny z filmów science fiction Fot: Twitter.com/Rich Villodas

USA, Nowy Jork i awaria elektrowni. Wybuch sprawił, że niebo zmieniło kolor. Mogło się wydawać, że to koniec świata albo sceny z filmu katastroficznego.

Niezwykły widok nad Nowym Jorkiem. W czwartkową noc w mieście zrobiło się jasno jak w dzień. Zapewne wielu osobom serce o mało nie stanęło ze strachu. Nie był to jednak żaden cud, atak kosmitów, ani apokalipsa rodem z filmów Marvela i DC.

Jak podaje globalnews.ca, nastąpiła eksplozja transformatora w elektrowni Cod Edison w Queens. Lotnisko La Guardia zostało odcięte od zasilania i sparaliżowane.

Problemy na lotnisku

Konieczne było wstrzymanie ruchu samolotów na wiele godzin. Trzeba było czekać aż nowojorska straż pożarna ugasi pożar i uda się przywrócić zasilanie. Policja (The New York Police Department) uspokajała ludzi i tłumaczyła, że nic złego się nie dzieje.

ZOBACZ TEŻ: Elektrownia atomowa w Polsce. Ruszy budowa, Polacy dostaną wyższe podatki

Awaria, wybuch i pożar w elektrowni w USA:

Przeczytaj więcej
Komentarze