18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra

Prawie pochowali 20-latka żywcem. Na pogrzebie ruszał się w trumnie

04.07.2019  12:10
Prawie pochowali 20-latka żywcem. Na pogrzebie ruszał się w trumnie
Prawie pochowali 20-latka żywcem. Na pogrzebie ruszał się w trumnie Fot: Pixabay

Makabra jakich mało. Na pogrzebie 20-latka rodzina zauważyła ruch w trumnie. Tylko dzięki temu mężczyzna uniknął pogrzebania żywcem. 

20-letni Furqan Mohammad miał wypadek, w wyniku którego trafił do szpitala. Po kilku dniach specjaliści przyszli do rodziny z wiadomością, że młody mężczyzna nie żyje. 

W takich sytuacjach zrozpaczona rodzina rozpoczyna zwykle przygotowania do ceremonii pogrzebowej. Tak było i tym razem. W rodzinnych stronach "zmarłego" jest zwyczaj, że człowieka przywozi się w trumnie do domu. To właśnie tam dokonano makabrycznego odkrycia.

Cudem uniknął pogrzebania żywcem

Brat Furqana zauważył coś, co zmieniło obliczę całego tego przykrego wydarzenia. 

W jednej chwili ktoś zwrócił uwagę na to, że Furqan rusza nogami w trumnie. Natychmiast zabraliśmy Furqana do szpitala Ram Manohar Lohia, gdzie lekarze stwierdzili, że on żyje i podłączyli go do respiratora - opisuje sytuację brat niedoszłego denata.

Co jest najbardziej ohydne w tej sprawie to to, że szpital do którego trafił Farqan przekazał rodzinie wiadomość o jego śmierci po tym, jak bliscy mężczyzny oświadczyli, że nie mają pieniędzy na jego dalsze leczenie. Wnioski, niestety, nasuwają się same. 

Młody mężczyzna aktualnie przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej, a jego stan określany jest jako krytyczny. Szanse na przeżycie ma, ale niestety, niewielkie. 

Zobacz także
Czytaj także