18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Całuje obce kobiety

Prezydent Filipin szokuje: "Gejem byłem, ale się uleczyłem"

01.06.2019  17:03
Prezydent Filipin zdradza sposób na "wyleczenie się" z homoseksualizmu
Prezydent Filipin zdradza sposób na "wyleczenie się" z homoseksualizmu Fot: AP/EAST NEWS

Prezydent Filipin Rodrigo Duterte zapewnił w czasie wizyty w Tokio, że zna lek na homoseksualizm. Dowody? Sam się z niego wyleczył.

Rodrigo Duterte od 28 maja przebywa w Japonii i w tejże Japonii świeci swymi niekoniecznie godnymi poklasku wystąpieniami. Prezydent Filipin w czasie jednej z wizyt w Tokio zapraszał ze sceny kobiety do całowania.

Kiedy on przywoływał do siebie kolejne, speszone panie i prosił je o buziaki, obok siedziała jego wieloletnia partnerka. "Ta jedyna", jak ją zresztą określił, mogła jedynie patrzeć na 74-letniego... byłego geja.

Duterte: homoseksualizm można wyleczyć

Prezydent Filipin twierdzi bowiem, że był kiedyś homoseksualistą. Ba! Nawet umawiał się z mężczyzną i był szczęśliwy. Zanim został prezydentem zapewniał nawet, że każdemu, niezależnie od orientacji seksualnej, należą się takie same prawa.

Poglądy politykom zmieniają się jednak często w zależności od kierunku wiejącego wiatru, więc i Duterte zmienił zdanie. Zaraz po wyborach oznajmił, że żyje w katolickim kraju, w którym nie ma miejsca na "zboczenia".

Teraz, w Tokio, ponownie przypomniał, że z homoseksualistami nie miał żadnego problemu, ale do czasu. Oznajmił, że ze swojego się wyleczył, a pomogła mu w tym jego obecna partnerka. Duterte wierzy bowiem, że orientację da się zmienić, wystarczy tylko urodziwa kobieta. Odkąd on poznał Honeylet Avancena, w ogóle nie myśli o mężczyznach!

Przeczytaj więcej
Komentarze