18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wstrząsające

Przerażająca katastrofa lotnicza. Samolot runął do morza [WIDEO]

26.08.2019  20:49
Przerażająca katastrofa lotnicza. Samolot runął do morza [WIDEO]
Przerażająca katastrofa lotnicza. Samolot runął do morza [WIDEO] Fot: EASTWAY/REPORTER

Tragiczna katastrofa lotnicza miała miejsce w Hiszpanii. Samolot odrzutowy tamtejszych sił powietrznych runął do morza. Wszystko nagrali turyści, którzy widzieli całe zajście z plaży. To mrozi krew w żyłach. 

Odrzutowy samolot hiszpańskich sił powietrznych nagle runął do morza. Wszystko nagrali przejęci widokiem turyści, znajdujący się na plaży. 

Samolot runął do wody

Pilot samolotu wystartował maszynę do lotu treningowego nad morską laguną Mar Menor. Niestety, coś poszło nie tak. Samolot zaczął momentalnie spadać - mężczyzna siedzący za jego sterami zdążył się katapultować przed uderzeniem w wodę - niestety, obrażenia, które poniósł podczas ewakuacji i tak doprowadziły do jego śmierci.

Nagranie, które można znaleźć na Twitterze, naprawdę przeraża.

Nieszczęsną maszyną był C-101 Aviojet produkowany przez hiszpańską firmę CASA. Do wojskowego lotniska Murcia-San Javier nie było daleko, niestety, pilotowi nie udało się tam dolecieć. Teraz badane są przyczyny katastrofy. 

Przeczytaj więcej
Komentarze