18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Zły stan, przerażony"

Putin śmiertelnie chory. Nowe informacje

Wojciech Kozicki
27.02.2023  12:11
Zdrowie i śmierć Putina. Nowe wiadomości z Rosji
Zdrowie i śmierć Putina. Nowe wiadomości z Rosji Fot: Shutterstock./Nikolay Androsov

Władimir Putin chory i umiera? Nowe informacje o zdrowiu Putina. Leczenie podobno nie pomaga i stan zdrowia Putina drastycznie się pogarsza. Na co jest chory rosyjski dyktator? Czy zostanie zabity w zamachu stanu przed urodzinami?

Wiadomości z Rosji. Od dawna pojawiają się doniesienia, że Władimir Putin jest chory, prawdopodobnie umiera na raka. Właściciel kanału „General SVR” na Telegramie ujawnił, że kilka dni temu prezydent Rosji przeszedł badania lekarskie i okazało się, że dotychczasowe terapie nie przyniosły rezultatów. 5 marca ma zostać zastosowane nowe leczenie, co spowoduje ograniczenie wystąpień publicznych i konieczne będzie odsuwanie Putina od udziału w zarządzaniu wojną. Wydaje się to potwierdzać decyzja Putina o oddaniu Szojgu władzy nad wszystkim siłami w Ukrainie.

Stan zdrowia Putina. Kolejne objawy, szykują zamach

Kolejne źródła podają, że stan zdrowia Putina się pogarsza i ma już nawet problemy z mówieniem. Często chwyta się stołu, aby zachować równowagę i wydaje się zbyt słaby podczas publicznych wystąpień. Kolejne źrodła podają, że Putin jest tak chory (a może nawet nie żyje), że występuje publicznie jego SOBOWTÓR.

Walerij Sołowiej, były profesor w moskiewskim Instytucie Stosunków Międzynarodowych twierdzi, że „ stan fizyczny i psychiczny Putina jest bardzo zły”. Podejrzewa Putin cierpi na raka trzustki, problemy neuroplogiczne, a może też chorobę Parkinsona. Inne źródła piszą o napadach kaszlu, braku apetytu i nudnościach. Miał też wypróżnić się z bólu. Wirtualna Polska pisze, że Putin z powodu choroby schudł 8 kilogramów.

Ponadto zdaniem byłego szefa moskiewskiego oddziału FSB, generała Jewgienija Sawostjanowa, Putin jest teraz "poważnie przerażony". Kreml widzi jego słabość i szykuje zamach stanu.

Na temat doniesień z Kremla informuje Kanał 24. Jak czytamy, na materiałach filmowych z oficjalnych spotkań i przemówień widać, jak Władimir Putin trzyma się stołu, by się podeprzeć, niekontrolowanie tupiąc stopami i wyglądając niepewnie podczas chodzenia – pisze Wirtualna Polska.

Szykują zamach w Rosji? Życie Putina dobiega końca

Były deputowany Dumy Państwowej Rosji Ponomarienko Ponomariow jest przekonany, że Władimir Putin nie dożyje swoich kolejnych urodzin. Prognozuje, że gdy tylko wojska ukraińskie dotrą na Krym, Putin zostanie wyeliminowany i rozpocznie się „efekt domina”. Wołodymyr Zełenski również uważa, że Władimir Putin prędzej czy później zostanie zabity przez własną świtę.

logo Tu się dzieje