18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ciężki przypadek

Putin ma objawy ciężkiej choroby! Zwrócono uwagę na ruch stopy [WIDEO]

29.11.2022  15:31
Putin cierpi na ciężką chorobę?
Putin cierpi na ciężką chorobę? Fot: Free Wind 2014/Shutterstock

Władimir Putin po raz kolejny pokazał się na żywo i znowu rozgorzała dyskusja nad jego stanem zdrowia. Nie da się ukryć, że z Putinem jest coś nie tak i to nie tylko na umyśle. Tym razem internauci zwrócili uwagę na ruch jego stopy, który może być objawem choroby Parkinsona.

Podczas spotkania z prezydentem Kazachstanu Kasymem-Żomartem Tokajewem Władimir Putin wykazywał typowe objawy jeden z groźnych chorób. Podczas spotkania podpisano ważną deklarację dotyczącą wojny nuklearnej, lecz całe show zgarnęły próby kontroli Putina nad drgawkami swojej własnej stopy. Eksperci twierdzą, że to objaw choroby Parkinsona.

Czy Putin jest chory?

Informacje o stanie zdrowia Putina nie schodzą z nagłówków. Wcześniej „The Sun” pisał też o raku trzustki oraz prostaty, a także o wczesnym stadium choroby Parkinsona. Teraz mogliśmy właśnie zobaczyć jej objawy – drżenie stopy.

Dzisiejsze spotkanie ma niezwykłe znaczenie. To pierwsza wizyta zagraniczna Kasyma-Żomarta po tym, jak został ponownie wybrany na urząd prezydenta

- powiedział rosyjski dyktator.

Jednakże cały świat znowu nie słuchał słów Putina, lecz patrzył na ruch jego kończyn. Widzimy, że jego noga drży, a w końcu nienaturalnie się wykręca. Według „The Sun”, świadczyć to może o chorobie Parkinsona lub skutkach ubocznych leków.

Ponadto brytyjski dziennik powołuje się na „rosyjskie źródło wywiadowcze” w kwestii informacji dotyczących stanu zdrowia dyktatora. Ciężkie sterydy i innowacyjne zastrzyki, z których korzysta, mają mieć nieprzyjemne efekty uboczne.

Nagranie Putina znajdziecie poniżej.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także