18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tajne dokumenty

Putin jednak umiera na raka? Wyciekły informacje

14.02.2023  18:55
Putin chory na raka? Nowe informacje z Rosji
Putin chory na raka? Nowe informacje z Rosji Fot: Shutterstock/Gil Corzo

Na co naprawdę choruje Władimir Putin? Czy ma raka? Pojawiły się nowe informacje o zdrowiu Putina. Dziennikarze dotarli do utajnionych zamówień ze szpitala. Rosyjski dyktator jednak umiera?

Władimir Putin choruje na raka, a przy życiu utrzymują go zachodni lekarze – te informacje pojawiają się nieustannie niemal od samego początku wojny w Ukrainie. Dziennikarze portali śledczych Present Time i Radia Liberty właśnie ujawnili, że z rosyjskiego portalu zamówień publicznych zniknęły kontrakty zawarte pomiędzy Centralnym Szpitalem Klinicznym z Polikliniką a administracją rosyjskiego dyktatora. Udało się ustalić co znajdowało się w medycznej dokumentacji.

Zdrowie i choroby Putina. Czego go śmierć na raka?

Jak przypomina Wirtualna Polska, Centralny Szpital Kliniczny zapewnia opiekę medyczną dla najważniejszych osób w Rosji. To właśnie lekarze z tej placówki medycznej mieli regularnie towarzyszyć Putinowi w podróżach.

Po przeanalizowaniu danych z zamówień publicznych dziennikarze ustalili, że Putinowi najczęściej towarzyszy chirurg specjalizujący się w leczeniu raku tarczycy i laryngolog. W różnych wyjazdach prezydentowi towarzyszyło od sześciu do trzynastu specjalistów – pisze Wirtualna Polska.

Teraz dziennikarze, po przeanalizowaniu danych ze wspomnianego przetargu (których część zniknęła we wrześniu 2022 roku), wywnioskowali, że ze zdrowiem Putina źle się dzieje.

Były to umowy na umieszczenie pracowników medycznych w domu wypoczynkowym Valdai w pobliżu rezydencji prezydenckiej w obwodzie nowogrodzkim, a także w sanatoriach w Soczi i Dagomys. Jednocześnie, po raz pierwszy od kilku lat, w styczniu 2022 roku nie została podpisana umowa na zakwaterowanie lekarzy w hotelach ośrodka narciarskiego Laura w Soczi. Może to świadczyć o tym, że Putin przestał odwiedzać ten kurort – pisze Currenttime.

Wirtualna Polska przypomina publikację Newsweeka z kwietnia 2022 roku, w której pisano, że Władimir Putin przeszedł w dużym ośrodku onkoloigicznym „leczenie zaawansowanej formy raka”. Niedawno wyciekły informacje, że psychopatyczny tyran umiera na raka jelita grubego i nawet wypróżnił się z bólu.

Źródło: Wirtualna Polska

logo Tu się dzieje