18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe informacje

Putin ma raka. "Umrze bardzo szybko"

Wojciech Kozicki
05.01.2023  09:53
Putin chory na raka? Krytyczny stan zdrowia
Putin chory na raka? Krytyczny stan zdrowia Fot: Shutterstock/Sasa Dzambic Photography

Na co choruje Władimir Putin? Stan zdrowia Putina to temat teorii, plotek i domysłów. Tymczasem Ukraiński wywiad potwierdza, że potwór z Rosji jest chory na raka. Śmierć przed końcem wojny w Ukrainie?

Władimir Putin chory na nowotwór? Szef ukraińskiego wywiadu Kyryło Budanow ujawnił w wywiadzie dla  ABC News, że zdobyto nowe informacje o stanie zdrowia Putina. Potwierdził, że dyktator i zbrodniarz jest ciężko chory. Zapowiada, że stan Putina jest ciężki i potwór już umiera.

Zdrowie i choroby Putina. Umiera na raka?

Budanow ujawnił, że informacje o zdrowiu Putina wypłynęły ze kremlowskich źródeł bliskich zbrodniarzowi. Szef ukraińskiego wywiadu prognozuje, że Ukraina prawdopodobnie wygra wojnę w 2023 roku i chce wrócić do stanu swoich granic z 1991 roku. Putin jednak końca wojny może nie dożyć.

Chorował od dłuższego czasu. Jestem pewien, że ma raka. Myślę, że umrze bardzo szybko. Ta wojna musi zakończyć się przed jego śmiercią. Wygramy ją w 2023 roku - zapowiada Budanow.

Pojawiły się też informacje, że Putin traci rozum, a decyzję o inwazji na Ukrainę podjął pod wpływem silnego leku hormonalnego, mającego powstrzymać rozwój nowotworu.

Wciąż nie wiadomo na jaki rodzaj raka choruje Putin. Nieoficjalnie mówi się, że może być to nowotwór układu pokarmowego, a konkretnie jelita grubego. To dlatego pojawiły się doniesienia, że Władimir Putin po ostatnim wypadku z bólu wypróżnił się pod siebie.

Rosja ma przes***…

Czytaj także