18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czuje swoją śmierć?

Putin miał atak. "Bliski udaru, wezwano lekarzy"

Wojciech Kozicki
03.03.2023  14:16
Putin miał atak furii. "Bliski udaru, wezwano lekarzy"
Putin miał atak furii. "Bliski udaru, wezwano lekarzy" Fot: Shutterstock/Harold Escalona

Wiadomości z Rosji. Władimir Putin „wściekły jak nigdy dotąd”. Prezydent Federacji Rosyjskiej podobno dostał takiej furii, że konieczne było wezwanie lekarzy!

Władimir Putin wpadł w szał. Daily Mail, powołując się na swoich informatorów na Kremlu, ujawnia, że zbrodniarz „wściekł się jak nigdy wcześniej”. Powodem był wyciek informacji o jego romansie z kochanką Aliną Kabajewą. Wściekł się również z powodu ataków na południu i zachodzie Rosji, które Ukraina przeprowadziła za pomocą dronów. Zmusiły one lokalne władze m.in. do zamknięcia przestrzeni powietrznej nad Petersburgiem.

Koniec Putina? Poniżony, wśsiekły, chory

Daily Mail zdradza, że Putin wyładował swoją wściekłość na szefach ochrony i bezpieczeństwa. Atak furii był tak poważny, że w obawie o jego zdrowie wezwano lekarzy. Podobno „Putin był wściekły do tego stopnia, że był bliski udaru albo zawału serca". Boi się, że Ukraina lada moment zaatakuje poważne rosyjskie cele, a wkońcu on sam stanie się celem. Tymczasem pojawiają się kolejne doniesienia, że na Kremlu już szykują zamach na Putina

Media w ostatnich dniach donosiły, że Putin i Kabajewa prowadzą sekretne życie w leśnym pałacu w miejscowości Wałdaj. Jest ono położone o 400 km na północ od Moskwy. Według źródła, "to wina kierownictwa FSB, iż nie dochowano szczegółów tajemnicy, która jest ważniejsza niż jakakolwiek tajemnica państwowa" – pisze Wirtualna Polska.

Jak podaje WP.pl, nikt wcześniej nie widział tak wściekłego Putina, który krzyczał i przeklinał.

Podobno Putin pokłócił się też Kabajewą, którą doprowadził do łez. Po kłótni Putin „miał odmówić jedzenia z powodu silnych nudności i bólu głowy".

logo Tu się dzieje