18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

A ponoć karaluchy są odporne

Putin naprawdę umiera? Jest informacja z Kremla. „Zaniki pamięci”

05.12.2022  11:38
Putin jest naprawdę chory?
Putin jest naprawdę chory? Fot: Pavel L Photo and Video/Shutterstock

Jak czytamy na portalu Wirtualna Polska, Walerij Sołowiej, niezależny rosyjski socjolog, twierdzi, że Władimir Putin jest w bardzo złym stanie z powodu choroby Parkinsona. Opozycjonista powołuje się na zaufane źródła z Kremla.

Walerij Sołowiej, znany rosyjski opozycjonista, przesłał swoje ustalenia brytyjskim mediom. Jego informacje, których źródłem mają być osoby z Kremla, wcześniej sprawdzały się. Tym razem o stanie zdrowia Putina informuje były dziekan Moskiewskiego Państwowego Instytutu Stosunków Międzynarodowych. Jego zdaniem Putin ma raka trzustki oraz problemy neurologiczne – chorobę Parkinsona.

Mogę potwierdzić, że zdiagnozowano u niego wczesną fazę choroby Parkinsona, ale choroba już postępuje. Ten fakt będzie negowany na wszelkie możliwe sposoby i „ukrywany”

- przekazał Sołowiej brytyjskim mediom.

Informacje o stanie zdrowia Putina

Sołowiej twierdzi, że duży wpływ na stan dyktatora ma mieć leczenie, które otrzymuje w związku z rakiem trzustki.

Putin jest regularnie faszerowany wszelkiego rodzaju ciężkimi sterydami i innowacyjnymi zastrzykami, aby zatrzymać rozprzestrzenianie się raka trzustki, którego niedawno u niego zdiagnozowano. To wywołuje nie tylko ból, bo Putin ma też opuchliznę twarzy i inne skutki uboczne – w tym zaniki pamięci. W jego bliskim otoczeniu krążą pogłoski, że oprócz raka trzustki, który stopniowo się szerzy, Putin ma również raka prostaty

- tłumaczy opozycjonista.

O złym stanie zdrowia Putina pojawia się coraz więcej informacji. Niedawno też dyktator miał mieć wypadek, który doprowadził do mimowolnego wypróżnienia w majtki. Ciężka sprawa.

Pojawiały się także nagrania, na których widać dziwne ruchy stopą, co miałoby być objawem choroby Parkinsona. Przypomnijmy, że Putin ma już 70 lat, a Rosją rządzi od ponad dwudziestu.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje