18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kreml komentuje

Putin nie żyje? SVR: "zgon, przerwali reanimację"

27.10.2023  13:49
Władimir Putin nie żyje? SVR na Telegramie ogłasza koniec i śmierć Putina
Władimir Putin nie żyje? SVR na Telegramie ogłasza koniec i śmierć Putina Fot: Vladimir Voronin/Associated Press/East News, Shutterstock.RonnyKratif

Władimir Putin nie żyje? Na popularnym kanale SVR na Telegramie pojawiły się informacje o śmierci Putina. Ten sam kanał informował o zawale prezydenta Rosji, który miał być w ciężkim stanie pod respiratorem.

Władimir Putin nie żyje – ogłoszono na kanale SVR na Telegramie. Podano informację, że „rosyjscy lekarze o godzinie 20.42 czasu moskiewskiego lekarze przerwali reanimację i stwierdzili zgon prezydenta”. Kreml już zdecydowanie odniósł się do tych nieoficjalnych doniesień.

SVR: Putin nie żyje. Kreml ukrywa śmierć Putina

W ostatnich dniach pojawiła się informacja o zawale Putina i trudnej reanimacji. Później na Telegramie podano, że prezydent Federacji Rosyjskiej przebywał pod respiratorem na oddziale intensywnej terapii. Kreml zdementował te informacje.

"Wczoraj po południu stan zdrowia prezydenta Rosji Władimira Putina zaczął się gwałtownie pogarszać. Około godziny 20 czasu moskiewskiego dyżurujący lekarze wezwali dodatkowy zespół, który po przybyciu na miejsce w ciągu piętnastu minut rozpoczął reanimację prezydenta, wówczas stan Putina był krytyczny. O godzinie 20.42 czasu moskiewskiego lekarze przerwali reanimację i stwierdzili zgon prezydenta"

- napisano na kanale SVR. (Radio ZET)

Na Telegranie SVR opublikowano także komunikat, że „na osobisty rozkaz Dmitrija Kochniewa zablokowano pomieszczenie w rezydencji prezydenckiej we Wałdaju, które zostało zamienione na oddział intensywnej terapii, na którym zmarł Putin. Lekarze pozostali zamknięci przy zwłokach prezydenta". Podobno Kreml zastanawia się co zrobić z lekarzami, którzy byli przy śmierci Putina. Wzmocniono również ochronę sobowtóra Putina.

Kreml komentuje śmierć Putina. Rosją steruje sobowtór Putina?

Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow w rozmowie z RIA Novosti powiedział, że informacja jest "absurdalną bzdurą". Zapewnia, że stan zdrowia Putina jest bardzo dobry.

Eksperci twierdzą, że tak naprawdę od dawna nie widzieliśmy Władimira Putina, a osoba występująca publicznie to jego sobowtór. Wyciekły nawet informacje, że Putin cierpi na halucynacje i siedzi w bunkrze, gdzie widzi zamachowców wychodzących z lustra. Podano nawet, że niedawno miał wypadek i z bólu wypróżniał się w spodnie.

Od początku wojny na Ukrainie pojawiają się informacje, że Putin jest chory na raka i jest bliski śmierci.

Władimir Putin 7 października skończył 71 lat. Spekulacje na temat pogarszającego się zdrowia, a nawet walki z nowotworem Putina nasiliły się wraz z rozpoczęciem przez Rosję pełnoskalowej inwazji na Ukrainę w lutym 2022 roku. Od tego czasu coraz więcej doniesień dotyczyło także wykorzystywania sobowtóra Putina

- pisze Polsat News.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje