18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ukraina ujawnia, że...

Putin nie żyje? "Może zastępuje go sobowtór"

01.02.2023  12:26
Wojna w Ukrainie. Mychajło Podolak podejrzewa, że Władimir Putin nie żyje
Wojna w Ukrainie. Mychajło Podolak podejrzewa, że Władimir Putin nie żyje Fot: MIKHAIL METZEL/AFP/East News

Co się dzieje z Władimirem Putinem? Mychajło Podolak, doradca prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego, w rozmowie z Wirtualną Polską, stwierdził, że być może Putin nie żyje i zastępuje go sobowtór!

Od dawna pojawiają się teorie i spekulacje na co choruje Władimir Putin. Eksperci twierdzą, że lada moment zbrodniarz umrze, bo jest w ciężkim stanie. A może Putin już umarł? Mychajło Podolak w rozmowie z Wirtualną Polską zwrócił uwagę, że „dyktator na każdym spotkaniu wygląda inaczej, jest odizolowany, mówi dziwne rzeczy”. Doradca prezydenta Ukrainy podejrzewa, że od jakiegoś czasu Putina zastępuje jego sobowtór.

Zdrowie, choroby i śmierć Putina. Czy zbrodniarza zastępuje sobowtór?

Podolak nie wyklucza, że Putin jest tak ciężko chory, że nie może pokazać się publicznie. Być może prezydent Rosji umarł, a Rosja nie chce się do tego przyznać.

Nasz wywiad wyraźnie widzi, że na każdym spotkaniu Putin wygląda inaczej. Jest odizolowany, mówi dziwne rzeczy. To nie są teoretyczne rozważania. Może jest w tak ciężkim stanie, że niektóre jego obowiązki wykonują sobowtóry – powiedział Podolak. (Wirtualna Polska)

Ukraiński wywiad ujawnia ostatnio dość często informacje o stanie zdrowia Putina i twierdzi, że jest w bardzo złym stanie. Podano nawet, że zachodni lekarze utrzymują go przy życiu i tylko dzięki nim udaje mu się przetrwać. Czy jednak Putin wkrótce umrze? Zdania są podzielone.  Wcześniej szef GRU Kyryło Budanow mówił, że Putin może żyć jeszcze kilka lat pomimo poważnych chorób, w tym raka.

Jak przypomina Wirtualna Polska, „z najnowszych doniesień z Rosji wynika z kolei, że Władimir Putin odwołał zapowiadaną na czwartek wizytę w obwodzie pskowskim”.

logo Tu się dzieje