18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Duchy i pieluchy

Putin oszalał! "Chowa się za ręcznikiem, widzi ludzi w lustrze"

Wojciech Kozicki
05.06.2023  13:59
Putin oszalał! "Chowa się za ręcznikiem, widzi ludzi w lustrze"
Putin oszalał! "Chowa się za ręcznikiem, widzi ludzi w lustrze" Fot: PIOTR KOWALCZYK/East News

Rosja. Chory Władimir Putin oszalał? Ujawniono, że ma problemy psychiczne i ostatnio ukrył się w łazience. Bał się, że z lustra wyszedł zamachowiec!

Rosja to dosłownie dom wariatów. Niezależne rosyjskie media ujawniły, że Władimir Putin ma coraz większe problemy psychiczne. Prezydent Rosji miał schować się w łazience za ręcznikiem. Powodem byli tajemniczy ludzie, których zobaczył w lustrze!

Putin chory psychicznie. Chowa się i wypróżnia pod siebie

Media podają, że 18 kwietnia około godziny 23:00 Putin wezwał strażników do swojej łazienki. Zostali go tam skulonego i zawiniętego w ręcznik. 70-letni zbrodniarz twierdził, że z lustra wyszedł zamachowiec.

Putin zażądał kompleksowej kontroli łazienki i sprawdzenia jak ten mógł wejść do domu. Mimo zapewnień ochrony, że nie ma takiej możliwości, prośba prezydenta Rosji została spełniona. Skontrolowano nie tylko łazienkę, ale też sypialnię dyktatora

- pisze O2.pl.

Finalnie Putin dostał leki uspokajające i zasnął.

Autor kanału Generał SWR, prawdopodobnie były generał Służb Wywiadu Zagranicznego Rosji, ujawnił również inny incydent. Ochroniarze zastali Putina w pokoju na podłodze. Histerycznie płakał, był półnagi i „obok niego leżała podarta pielucha, której Putin stale używa”.

Na wszystkie apele prezydent praktycznie nie reagował, nadal płacząc. Po około 10-15 minutach, po ustaleniu co się stało i konsultacjach lekarzy dyżurnych z lekarzami prowadzącymi prezydenta, z którymi szybko nawiązali kontakt, zdecydowano o wstrzyknięciu najwyraźniej środka przeciwpsychotycznego

- pisze Super Express.

Wcześniej ujawniono, że Putin miał wypadek w swojej rezydencji. Spadł ze schodów. Ból miał być tak silny, że rosyjski prezydent wypróżnił się w spodnie. Rosja ma przes***

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje