18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Te kraje mogą go przyjąć!

Putin ucieknie? Rosja szykuje Projekt Arka

08.02.2023  16:23
Putin ucieknie? Rosja szykuje Projekt Arka i ewakuację zbrodniarza
Putin ucieknie? Rosja szykuje Projekt Arka i ewakuację zbrodniarza Fot: Marek BAZAK/East News

Pojawiają się kolejne informacje, że gdy Rosja przegra wojnę, Władimir Putin ucieknie niczym niemieccy zbrodniarze po II wojnie światowej. Kreml szykuje Projekt Arka, by ocalić Putina przed karą za zbrodnie.

Niedawno wyciekła informacja, że Władimir Putin boi się kary za zbrodnie i ucieknie. Podobno Rosja szykuje Projekt Arka, który zakłada ewakuację obrzydliwego i żałosnego potwora z kraju. Teraz temat wrócił i okazuje się, że to nie były jedynie plotki i teorie spiskowe. Były rosyjski oficer oraz przywódca prorosyjskich separatystów w Donieckiej Republice Ludowej Igor Girkin powiedział, że "istnieje kilka opcji nieoczekiwanego zniknięcia Putina, innych niż choroba lub wypadek".

Przyszłość Putina po wojnie. Ucieknie jak naziści do Argentyny?

Gdzie ucieknie Putin po wojnie? Girkin w rozmowie z prorosyjskim blogerem Andriejem Karaułowem porównał Putina do Janukowycza, który jest "facetem z tej samej dzielnicy". Twierdzi, że gdy sytuacja zrobi się krytyczna, Putin będzie chciał uciec, by ratować swoje życie. Podobno „tajny plan ewakuacji Putina jest już gotowy”, o czym mówił wcześniej były autor przemówień Władimira Putina Abbas Galjamow. 

Zdaniem Girkina, Putin może uciec do Ameryki Łacińskiej, a przygarną go Argentyna albo Wenezuela. Ewakuację do Wenezueli byłaby nadzorowana przez przez szefa Rosnieftu Igora Sieczina, który jak pisze Wirtualna Polska, „ma dobre osobiste relacje z prezydentem Nicolásem Maduro i wcześniej zainwestował miliardy w wenezuelski przemysł naftowy”.

Pojawiają się kolejne nieoficjalne doniesienia, że Putina ciepło przyjmą także Chiny.

Przypominamy, że Wiktor Janukowycz to były prezydent Ukrainy, który uciekł do Rosji po masowych protestach w kraju.

Ujawnione przypadki manipulacji podczas wyborów prezydenckich doprowadziły do pomarańczowej rewolucji, skutkującej powtórzeniem drugiej tury, w której przegrał z Wiktorem Juszczenką. W 2014 roku decyzją Rady Najwyższej Ukrainy odsunięto go od władzy – przypomina Wirtualna Polska.

Źródło: Wirtualna Polska

logo Tu się dzieje