18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co ukrywa Rosja?

Putin umiera? Kreml komentuje

Wojciech Kozicki
25.10.2023  11:11
Kreml wydał oświadczenie o stanie zdrowia prezydenta Federacji Rosyjskiej
Kreml wydał oświadczenie o stanie zdrowia prezydenta Federacji Rosyjskiej Fot: Shutterstock/Harold Escalona, Shutterstock/Northern Soul

Władimir Putin miał zawał i umiera pod respiratorem? Wstrząsające informacje z Rosji zalały internet. Kreml skomentował doniesienia o krytycznym stanie zdrowia Putina.

Rosja zadrżała. Na Telegramie nieoficjalnie podano, że Władimir Putin miał zawał i doszło do zatrzymania akcji serca.  Wkrótce wyciekły informacje, że Kreml organizuje pilne narady i szykuje się na śmierć Putina.

Putin umiera po zawale? Pieskow komentuje plotki

Generał SWR twierdzi, że prawdziwy Putin leży w pokoju wyposażonym w oddział intensywnej terapii w jego mieszkaniu, podłączony do sprzętu monitorującego jego parametry życiowe". Zapewnia, że oglądamy sobowtóra Putina. Informację o zawale serca Putina zdementował rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow.

Wszystko z Putinem w porządku, to kolejny fake news. Prezydent nie korzysta z sobowtórów– powiedział Pieswkow cytowany przez RIA Nowosti.

Doniesienia o zdrowiu Putina Pieskow określił jako „absurdalną mistyfikację informacyjną”. Twierdzi, że plotki o umierającym Putinie wywołują na Kremlu jedynie uśmiech.

Na co jest chory Putin? Korzysta z sobowtóra?

Eksperci twierdzą, że tak naprawdę od dawna nie widzieliśmy Władimira Putina, a osoba występująca publicznie to jego sobowtór. Wyciekły nawet informacje, że Putin cierpi na halucynacje i siedzi w bunkrze, gdzie widzi zamachowców wychodzących z lustra. Podano nawet, że niedawno miał wypadek i z bólu wypróżniał się w spodnie.

Od początku wojny na Ukrainie pojawiają się informacje, że Putin jest chory na raka i jest bliski śmierci.

Władimir Putin 7 października skończył 71 lat. Spekulacje na temat pogarszającego się zdrowia, a nawet walki z nowotworem Putina nasiliły się wraz z rozpoczęciem przez Rosję pełnoskalowej inwazji na Ukrainę w lutym 2022 roku. Od tego czasu coraz więcej doniesień dotyczyło także wykorzystywania sobowtóra Putina

- pisze Polsat News.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje