18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe informacje

Putin umiera? "Stan krytyczny, ledwo żyje"

Wojciech Kozicki
28.11.2022  18:44
Putin umiera? "Stan krytyczny, ledwo żyje"
Putin umiera? "Stan krytyczny, ledwo żyje" Fot: Shutterstock/Harold Escalona

Stan zdrowia Putina drastycznie się pogorszył? Nowe wiadomości z Rosji. Tym razem pojawiły się doniesienia, że zbrodniarz z Kremla może być nawet w stanie krytycznym. Na ostatnim publicznym spotkaniu wyraźnie widać było, że źle się z nim dzieje. Śmierć Putina coraz bliżej?

Dobre wiadomości z Rosji? Władimir Putin w piątek 25 listopada spotkał się z matkami poległych żołnierzy. Wykazał się empatią i zrozumieniem, mówiąc im, że „każdy kiedyś umrze, a przez wypadki i alkohol też ginie wiele osób”. Kolejni eksperci analizują nagranie wideo ze spotkania i zastanawiają się jak długo Putin jeszcze pożyje. A zdaniem niektórych, stoi już nad grobem.

Zdrowie Putina. Śmierć coraz bliżej?

Jak pisze „The Sun”, Putin często "nie mógł złapać tchu, mamrotał, sapał i przerywał, by odchrząknąć”. Podobno „jego stan jest krytyczny”. Wydają się to potwierdzać niedawno ujawnione informacje o jego śmiertelnej chorobie. A z racji tego, że podczas piątkowego spotkania miał trudności z dobraniem słów i zawieszał się, coraz głośniej mówi się o objawach demencji.

Samo spotkanie z matkami poległych żołnierzy okazało się farsą i świat śmieje się z Rosji jak z głupka, znów wywracającego się na skórce od banana, którego sam zjadł. Amerykański Instytut Badań nad Wojną (ISW) ujawnił, że spotkanie miało być otwartą dyskusją, ale okazało się spotkaniem z 18 wybranymi wpływowymi przedstawicielkami rosyjskiej sfery polityczneJ. Pojawiły się też informacje, że „matki” zostały nagrane w innym terminie i nawet nie widziały Putina.

W niedzielę (27 listopada) w Rosji obchodzony był Dzień Matki. No to piękny prezent Władku sprawiłeś Rosjankom, masz gest…

Brytyjskie media zwracają uwagę na coś jeszcze. Na nagraniach z ustawki Putina z "matkami" poborowych widać, że rosyjski prezydent ledwo żyje. "Siedząc przy stole zastawionym ciastem, kawą i owocami, wciąż sapał, z trudem łapał oddech, wydawał się mamrotać" – pisze  Super Express.

logo Tu się dzieje