18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Oho!

Putin zbesztany jak pies „za sr**ie na środku pokoju”! Straszne sceny

24.05.2023  12:09
Putin zbesztany jak pies
Putin zbesztany jak pies Fot: Frederic Legrand - COMEO/Shutterstock

Wedle informacji, które pojawiają się w sieci, Władimir Putin miał zostać upokorzony podczas jednego z ostatnich spotkań na Kremlu.

Od dobrych kilku miesięcy na Telegramie bryluje kanał pod nazwą „Generał SWR”, na którym pojawiają się wieści ze zmagań na Kremlu. Użytkownik twierdzi, że posiada wiele znajomości wewnątrz rosyjskich służb, a na jego słowa powołują się media na całym świecie. Tym razem jego relacja jest niezwykle szokująca. Putin miał bowiem zostać dotkliwie upokorzony na oczach wielu zaufanych ludzi. Warto jednak brać rewelacje kanału na Telegramie z pewną rezerwą.

W poniedziałek 22 maja odbyło się spotkanie Putina z przedstawicielami kierownictwa bloków wojskowych. Jak donosi Generał SWR, Putin miał być niezwykle wściekły i przeklinać swoich podwładnych z powodu ich nieudolności na froncie. Jednak po chwili jeden z sekretarzy przywołał go do pionu.

Putin zbesztany jak szczeniak „za sr**ie na środku pokoju”. Upokorzono dyktatora

Po tym, jak Putin skrytykował dotkliwie swoich poddanych, odpłacił mu się pięknym za nadobne sekretarz Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej – Nikołaja Patruszowa.

Patruszew przypomniał, że ponad rok temu przedstawił prezydentowi raport, w którym znalazła się szczegółowa prognoza analityczna ekspertów z Rady Bezpieczeństwa, przewidująca właśnie taki przebieg wydarzeń, z konkretnymi propozycjami, jak temu zapobiec, ale Putin to wszystko zignorował. Sekretarz Rady Bezpieczeństwa skarcił Putina i bezpośrednio obarczył go odpowiedzialnością za to, co się dzieje. Według naocznych świadków prezydent wyglądał jak szczeniak, który zostaje zbesztany za sra**e na środku pokoju. Patruszew stanął w obronie wojska i FSB, nie po raz pierwszy zarzucając Putinowi porażkę tzw. specjalnej operacji wojskowej, do której zdaniem sekretarza RB nie warto było startować bez odpowiedniego przygotowania

- pisze Generał SWR.

Jeśli jest w tych humorystycznych doniesieniach choć ziarnko prawdy, być może mamy do czynienia z poważnym rozłamem na Kremlu wynikającym z ostatnich niepowodzeń na froncie. Czy to koniec Putina i Rosji? Na przynajmniej początek końca?

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także