18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ratowali potwora

Rekin na plaży! "Horror, walka o życie" [WIDEO]

Wojciech Kozicki
18.09.2023  21:28
Rekin na plaży w USA. Walka o życie jak w horrorze "Szczęki"
Rekin na plaży w USA. Walka o życie jak w horrorze "Szczęki" Fot: Twitter, Rights Managed/East News/Ardea Picture Library

Rekin na plaży i walka o życie. Tym razem to jednak rekin walczył o przetrwanie. Do sieci trafiło szokujące nagranie wideo jak z horroru „Szczęki”. Mężczyźni zdecydowali się ratować rekina wyrzuconego na brzeg, wciągając go do Zatoki Meksykańskiej.

Atak rekina w morzu? Niestety, nawet na plaży nie jesteście bezpieczni. Jedna z kobiet, przebywających na plaży Pensacola Beach na Florydzie, nagrała scenę jak z filmu „Szczęki”. Zabójczy rekin mako znalazł się na brzegu, szczerząc mordercze zęby.

Rekin walczył o życie. Nagranie z plaży jak scena z horroru

Okazało się, że rekin wpadł w tarapaty, bo osiadł na plaży. Niestety, drapieżna ryba nie mogła wrócić do wody. Kilka osób postanowiło jednak uratować życie rekina. Chociaż rekin szarpał się i miotał, ryzykując życiem wciągali go do wody.

Rekin mako (inaczej ostronos atlantycki) to jeden z najgroźniejszych gatunków tego drapieżnika. Charakteryzuje się on bardzo silnym ugryzieniem, a także dużymi rozmiarami. Waga dorosłego osobnika może przekraczać nawet 500 kilogramów-podaje O2.pl.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje