18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"najsmaczniejszy był mózg"

22-latek zabił i zjadł mężczyznę. Mięsem karmił 12-latkę

25.04.2019  20:27
Kanibal karmił mięsem ofiary 12-latkę
Kanibal karmił mięsem ofiary 12-latkę Fot: Shutterstock

22-letni Arkady Zverev zamordował 21-letniego mężczyznę, a później zjadł jego zwłoki. Kanibal zmarł w areszcie po próbie samobójczej.

Rosjanin Arkadyj Zverev nie tylko zabił i zjadł ciało ofiary, ale też karmił nim swoją 12-letnią "dziewczynę". Mężczyzna nie żyje - gdy wpadł w ręce policji, w areszcie próbował popełnić samobójstwo. Zapadł w śpiączkę, z której już się nie wybudził - podaje Daily Mail.

Kanibal karmił mięsem ofiary 12-latkę

Ofiarą kanibala padł 21-letni Aleksandr Popovicz od którego Zverev wynajmował mieszkanie. Mężczyzna najprawdopodobniej zwiększył czynsz 22-latkowi, więc ten go zabił. Inna wersja wydarzeń zakłada, że 21-latek skrytykował "związek" z 12-latką.

Zvercev i jego dziewczyna przyznali się do zamordowania 21-latka (zadali mu kilka ciosów nożem), a później usmażenia jego serca i mózgu. Dziewczynka miała zeznawać, że móżdżek był całkiem smaczny.

22-letni morderca został osadzony w areszcie, gdzie - przerażony perspektywą spędzenia reszty życia za kratkami - próbował popełnić samobójstwo. Zmarł 4 miesiące później. Jego 12-letnia przyjaciółka przebywa w ośrodku dla nieletnich. 

Przeczytaj więcej
Komentarze